Naised – võimsad, inspireerivad ja imelised olevused. Läbi elu on mind saatnud ja inspireerinud tõeliselt kaunid ja tugevad naised.

Ning juhtus nii, et viimane fotoprojekt, mille korraldasin, oli väga isiklikku ja romantilist laadi. Nimelt, ühe erilise sündmuse tähistamiseks jäädvustasime oma väikest perekonda + õelikku armastust ehk õelust. Seekordne pildistamine oli eriline ka selle poolest, et tegu oli meie vanaema sünnipäevaga. Päeva edukaks kordaminekuks alustasime eeltööga 2 kuud varem. Ausalt!

Kust kõik alguse sai?  Stilistika ja loovidee panin paika juba detsembri alguses ning selleks, et päev oleks ideaalne ja võtteplatsil kõik olemas, organiseerimise mitmelt rindelt lilli, vanaaegseid detaile ja antiikesemeid.

Stilistiliselt lasin ennast inspireerida Lana Del Rey’likust ajatust romantikast.

Päev täis õrna ilu, külluslikke detaile ning nais-power’it.

Aitäh meie toredatele võõrustajatele, kes muutsid selle päeva inspireerivaks, aitäh Janele ja Piretile! Ning loomulikult, minu inimestele, minu naistele.

Vaata moodboard’i siit!

Fotograaf: Jane Prostang Photography
Loovidee/stilistika: Kaisa Tooming (Häppening)
MUA by Liisa Tooming ja Muah Studio
Soengud: Muah StudioPerekond1-4

KaisaLiisa

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.