Kuigi selleaastane talv ei ole meid veel korraliku pakase ja lumevaibaga kostitanud, siis tasub siiski ennast hoida soojas. Seejuures, korralik peakate on kehasooja hoidmisel essentsiaalse tähendusega – inimene annab läbi pea 40-45% oma kehasoojusest ära. Olles isegi juba väikevormilise viiruse üle elanud ning läbinud kvaliteetse sooja peakatte otsimise kadalipu, siis jagan ka teiega mõningasi soovitus-leide kodumaiste disainerite valikust.

Soojust ja talve!

1. Poodles Club
Selle brändi trendikas tootevalik pakub rõõmu nii talviseks kui ka suviseks hooajaks. Suvel saad ennast kostitada kirev-mustriliste nokatsitega ning talvel kanda praktiliste kõrvaklappidega villast peakatet. Uued lemmikud leiavad endale nii mehed kui ka naised.

Hind: €38 (TALI disainipoes)

DSC0237-1600x1063

Villane kõrvaklappidega nokats. Pilt: Portail artikkel

2. WOOLISH
WOOLISH peakatted meeldivad mulle mitmel põhjusel – need on 100% lambavillast, võrdlemisi klassikalised, samas põneva koega ning toonid on naturaalsed. Lisaks on neil ajalugu – tegu on neljandat põlve Viljandis tegutseva ettevõttega. Minu talvine soojahoidja pärineb just selle kvaliteeti armastava brändi tootevalikust.

Hind: al €30 (TALI disainipoes)

3. Kirju
Tooni annavad maskuliinne vorm ja Kirjule omane minimalism ning graafika. Peakatte vimka leiad Kirju äratuntavate loomamotiivide näol.

Hind: €25 (TALI disainipoes)

müts

4. Liisa Soolep
Liisa Soolepi mütsid ühendavad kõik eelneva – kvaliteetse materjali (ehk tooted on 100% villast), klassikalise vormi põneva koega ning minimalistlik-maskuliinse koloriidi.

Hind: €35 (TALI disainipoes)

Cover foto: Liisa Soolepi e-pood