Tallinn Music Week laiendab hoogsalt oma piire ja esmakordselt saab festivali raames külastada ka Eesti Disainikeskuse kureeritud kahepäevast Disainiturgu.

Juba neljandat korda toimuv ja aina suuremat populaarsust koguv Disainiturg leiab aset 2.-3. aprillil Kultuurikatlas (aadressil Põhja pst 27a). Katla avarates ruumides saab kahel päeval osta ja tutvuda Põhjamaade ja Baltikumi põnevaimate disainerite ja disainibrändidega. Sel korral on turg suurem ja rahvusvahelisem – lisaks nii tuntud kui ka täiesti värsketele Eesti disaineritele on disainiturul väljas ka Põhja- ja Baltimaade disainerite ja disainibrändide looming. Hoolega selekteeritud toodete valik on turul lai ning osta saab nii rõivaid, aksessuaare, kotte, illustratsioone, sisustustooteid, mööblit, plakateid, vaipu, lasteriideid, plaate ning palju muud. Mitmed disainerid toovad disainiturule spetsiaalselt selleks tehtud eritooted.

Ostlemist-uudistamist turgutavad DJ-d, käsitöökohv ja tänavatoit ning letile tuuakse ka suur valik uusi ja kasutatud vinüülplaate. Samuti on tegevust ka pere pisimatele, kes saavad mõlemal päeval osaleda töötubades.

Turg on külalistele avatud:
laupäeval, 2. aprillil 14-18
pühapäeval, 3. aprillil 10-17

Sissepääs 1€ / TMW passiga ja lapsed kuni 16 eluaastat tasuta

Osalevad disainerid:
LAPSED: Tjorven Kids, Kadrioru Karud, Nööpsadul, Kalamaja Printsess, Bebe Organic, KlikkKlakk, Tipitiri, Feltive, Kleidi Kodu, FashionLab by Karen Korjus
NAHK: Scheckmann, ÉSTIE, Kadri Kruus, Piret Loog, Craftory. OmaKing, Stella Soomlais disain, Mokoko, Nulku by Kristiina Nurk, Kärt Põldmann
TEKSTIIL: kelpman textile, Koosdisain, Emma Leppermann, Annike Laigo, NION Design, Monika Järg, Feltstyle (LT)
RIIDED: Reet Ausm Collar Swimwear (LT), Lickstarter (LT), MYT Stories, IRIS JANVIER, Crystal Rabbit, KAUN, Go Second Green, Black Heart by Marit Ilison, Formuniform (LV)
KERAAMIKA: Piret Kändler, Ärklitoa, JO Ceramics, Stuudio NüüD, Blue by Marion Isabelle Varik
TOOTED: Upstairs Shop, Black Velvet, PULO disain, Krantz, m i n u m o, Arkliplant, Varm Country, WOH, Freedom Riders, Home From North: Room Copenhagen (DK), Ferm Living (DK), Design Letters (DK), Tellkiddo (SWE), Ööloom, Sriders Reflect, Hoog, WildGood (LT), Šikk, Elke Mööbel, Sulgkaal.
EHTED: Lisa Kroeber Jewellery, Uitpuit, Tanel Veenre Jewellery, MyaMoon, VERBA (LT), Darja Popolitova, Crystal Tree Jewerlry, Tadam (LV), Moonika Kase Jewellery, Anu Samarüütel, Ehted Inimstele, Malvine.lv (LT)
PABER, ILLUSTRATSIOON: Studio Tartuensis, Bold Tuesday, Tallinna Paber, Krõõt Kukkur, Kaaren Stuudio, Triin Valvas, Britt Samoson Design & Illustratsion, Estonian Wall Art, Multistab, Le60
KOSMEETIKA : Domina Elegans / D’DIFFERENCE, tilk.bio, Tuul
KOKOMO Coffee ja Coffee People.

Vaata lisa: disainikeskus.ee
Tekst ja pildid: Eesti Disainikeskus

Varm Country

Varm Country

Bold Tuesday

Bold Tuesday

Black Velvet

Black Velvet

Blue by Marion Isabelle Varik

Blue by Marion Isabelle Varik