EKA II kursuse moetudengid avavad 30. novembril kultuuriklubis KOLM Britt Samosoni juhendatud moeillustratsioonide näituse

Moeillustratsiooni kursuse raames katsetasid tudengid erinevaid stiilivõtteid moe kujutamiseks. Ideeliselt jaguneb näitus kaheks – kas mõne suurema brändi iseloomu peegeldavaks või tudengi vabalt valitud teemaks. Valik töödest jõuab huviliste ette näitusel, mille üldilme ühiseks jooneks on noordisainerite lemmiktehnikad – kollaaž ja tušijoonistus.

Kui keerukas ülesanne oli näituse loomine tudengite jaoks?
“Kursusetöödest näituse loomine on kindlasti väljakutse. Minu jaoks on see nagu jõe ületamine, pimedast ruumist rambivalgusesse tulemine. Kuna kool on suuresti proovimise ja katsetamise koht, siis see nõuab omajagu julgust, et oma katsetustega publiku ette tulla. Mood on samamoodi suur katsetuste jada, midagi ei saagi kunagi valmis,” kommenteerib Andreas Kübar, kelle  töödega saab neljapäeval juba lähemalt tutvuda.

Väljapanekul saab näha Eesti Kunstiakadeemia moedisaini bakalaureuseõppe II kursuse tudengite loomingut. Avaüritusel on kõikidel huvilistel võimalus autoritega loodud töödest, ideedest ja inspiratsioonist täpsemalt rääkida. Näitusel saab näha Kreet Kärneri, Hannes Rüütli, Karita Kärmeti, Nele Kurvitsa, Külli-Triin Laaneti, Andreas Kübara, Edvard Hiietami, Eliise Saare ja Kätlin Haaki töid.

Näitus toimub:
30.11-30.12.2017
kultuuriklubis KOLM
Juhkentali 11, Tallinn.

Näitus on avatud klubi lahtiolekuaegadel.
Pileti hind sõltub klubis toimuvatest üritustest.
Avaürituse sissepääs: €2

Tutvu sündmusega Facebookis.

Autor: Hannes Rüütel

Autor: Kreet Kärner