Laupäeval, 27. mail toimub Baltikumi olulisim noorte moeloojate konkurss ERKI Moeshow 2017, mis tähistab juba oma 30. juubelit. Tegijad on enesekindlalt välja hõiganud, et seekordne sündmus saab olema ambitsioonikam ja mitmekülgsem kui iial varem. Usume teid!

Aastakümnetega on ERKI Moeshow saanud järjest tugevama rahvusvahelise mõõtme – sel aastal on 20 kollektsioonist 5 väljastpoolt Eestit ning esmakordselt on konkursil rahvusvaheline žürii.

Tänavune 30. juubelisündmus on erakordne ka seetõttu, et astub moe-show raamidest välja. Baltika moelaval toimub moetööstuse toimemehhanisme uuriv konverents, Kaubamaja vaateakendelt saab nautida ERKI Moeshow retrospektiivnäitust, juubeli puhul ilmub kataloog, mis teeb tagasivaate ERKI Moeshow ajalukku ning toimub järelpidu, mille ambitsioon on saada sama legendaarseks kui kunagised ERKI peod.

Legendaarne moeshow leiab seekord aset aadressil Tartu mnt 1. Järgmine päev kostitab aga intellektuaal-emotsionaalsete vestlustega – kell 13:00-16:30 toimub ERKI Moeshow seminar-brunch teemal “Viis juttu moest”, kus Baltika Moelaval avavad moetööstuse toimemehhanisme ning uurivad moedisaini innovatsiooni viis külalist:

Basia Szkutnicka – “Kommentaarid nüüd, siis ja homme kohta!”, ideed tulevikuks.

Katrin Kuldma – rõivabrändi Amanjeda loovjuht ning disainer räägib brändi loomise fundamentaalsetest aspektidest.

Roberta Einer – Eesti juurtega maailmavallutaja Londonis.

Joan Hint – visionäär ning brändi Reval Denim Guild asutaja.

Giovanni Ottonello – ‘Juhuslikkust ei eksisteeri’. Perspektiivi avardamine, et näha suurt pilti.

Kohtume seal!

Allikas: ERKI Moeshow koduleht.
Eelmüügist leiad moeshow piletid siit.
Seminar on tasuta. 

 

Cover foto: ERKI Moeshow koduleht.