Hei, suvitajad!

Mida muud ikka teha sellistel nukratel suvepäevadel, kui vihma kallab – tuleb nautida muusikat, kirjandust ning filmikunsti.

Selle esimesega saame teid natukene aidata.

Lõpuks on jõudnud kätte aeg, kui võtan end kokku ja julgen kuulutada – tegin avalikud pleilistid, mis on leitavad meie Soundcloud’i kontol. Pleilistid täienevad jooksvalt ning hetkeseisuga on veel lapsekingades. Kindlasti püüame väikestest lapsekestest korralikud täiskasvanud kasvatada.

Siit siis selgitusi, mida Häppeningi Soundcloud’i kontolt leidub:

“Head Eesti asjad” – nagu pealkirigi ütleb, kõik see Eestis tehtud kuld ühes listis. Täiesti seinast seina žanrid, rõhk kodumaisusel. Meil tehakse palju head muusikat.

“Dim the lights” – kokku kogutud sensuaalsus. Põhimõtteliselt võikski naljaga öelda, et “baby making music“.

“♥” – Süda. Kompott kõiksugu muusikast, mis minu südame tugevalt põksuma paneb.

“Räps” – jällegi minu südamerütm. Listist leiab nii vanakooli kui ka uuemat kraami. Jazz-räppi, gängstaräppi, buumbäppi, eksperimentaalsemat kraami, nii mahedat kui ka maskuliinset. Ilmselt oleks nimekiri veelgi pikem. Kuulake parem ise.

“Rahusti” – mediteerimise, rändamise, teki all olemise ja unelemise muusika. Lood, mis annavad hingele puhkust ning millede läbi saab vaimupuhastust. Ehk keegi teist tunneb sama :).

“Natuke pidu” – vallatum tantsulka-muusika. Kahjuks kõige keerulisem pleilist, sest Soundcloudist on võimatu kõike vanahead leida, mida listi lisada tahaks. Siiski loodan, et saab asja!

Kuritarvitame oma tegevusega lehe algset mõtet, kuid eesmärk on siiski üllas – teha kellegi elu lihtsamaks, jagada head muusikat ning ühtlasi ka toetada suurepäraseid Eesti produtsente ja artiste.

Ikka teie,