Eelmisel laupäeval tõstsime klaasid, et tähistada Häppeningi saabumist küpsesse eluikka ning tänada inimesi, kellega oleme sellel inspireerival rännakul olnud. Kolm aastat täis head disaini, kunsti ja muusikat. Kolm aastat täis sind, mind, meid. See väärib tähistamist.

Tere tulemast Häppeningi sünnipäevapeole!

Mis, kes, kus?
Kuna Häppeningi tiim on viimase aasta jooksul oluliselt kasvanud ning enamus meeskonnaliikmetest resideerub tänaseks pealinnas, siis otsustasime peo pidada just Tallinnas. Hõivasime kesklinnas hubase Frost FX’i stuudiopinna ning tantsupidu võis alata.
Esmakordselt kaasasime sünnipäevapeole ka mõned lähedasemad sõbrad, kes on lähemalt või kaugemalt olnud meie tegemistega seotud. Jagatud rõõm oli tõepoolest suurem kui varem ning meeleolukas tantsupidu võõrustas külalisi hommikutundideni.

Sissejuhatus õhtusse ja atmosfääri ehitamine
Meeleolu seadmiseks otsustasime katalüseerida mitut meelt. Õdus küünlavalgus terrassil, hubased istekohad diivanitel ning anonüümsust pakkuvad tantsunurgad andsid ruumi külalistele valida endale meelepäraseim koht. Lillede, viiruki ja õhus leviva parfümeeriaga stimuleerisime haistmismeeli. Kihiseva Cavaga Bestwine’i suurepärasest joogivalikust kosutasime aga maitsemeeli. Saaremaiste juurtega ÖSEL BIRCH pakkus naturaalseid maitseid ning kosutas tantsulisi kasemahlaga. Nii sai seatud sügiseselt müstiline meeleolu.

Sõbrad ja hommikutundideni kestev tantsupidu
Traditsioonilise algusena jagasime tänusõnad tiimile ning vaatasime tagasi möödunud aastale. Õhtu jätkudes lisandus põnevaid inimesi ning värvikirevaid diskussiooniteemasid. Tervitusjookide saatel kogus õhtu aina enam tuure kuniks muusika haaras kõik osalised oma meelevalda. Tõepoolest, hea seltskond, mull ja muusika – nii sai õhtu alguse. Varajaste hommikutundideni peetud tantsumaraton – nii sai sünnipäevapidu lõpu.

Vaibi kaasa hea muusika saatel
Muusika on asendamatuks osaks meie identiteedist ning meeleolu loomisest. Seda silmas pidades valis meie muusikaosa peatoimetaja palad, mis panid jalga keerutama kõik külalised. Selleks õhtuks kokku pandud pleilistist leiad segu pehmetest funk’i, hip-hop’i ja house’i träkkidest, mis mõjuvad justkui loitsud ja äratavad üles südasuve hõnguse. Kuna pidu kestis hiliste tundideni, läksid käiku ka varasemad selektsioonid. Kõik on leitav meie SoundCloud’ist! Pane kõrv peale ning vaibi kaasa.

Pea meeles tiimi
Kuidas tänada inimesi, kellega olete ühisel rännakul? Esmalt südamega ja südamest! Seejärel reaalsete kingitustega. Oma tänu näitamiseks tegime kingitused kaasates tegijaid, kelle loomingusse usume:

1. Lickstarter
Vürtsitasime naiste buduaari kelmika disainpesu näol. Ikooniline valik, sest Lickstarteri looja, Liega, oli esimene disainer, kellest avaldasime Häppeningi veergudel intervjuu ning kelle tarbeks loodud fotomaterjal muutus viraalseks. Kummardus!

2. HOIA homespa kreemid
Lisaks disainile kostitasime meeskonda ka kosmeetikaga. Ikka selleks, et nahk säraks sama eredalt nagu hing. Saaremaiste juurtega HOIA homespa kehakreemid on ideaalne valik, et hooldada ja kaitsta oma nahka saabuva hooaja eest. Kodumaine, looduslik ja oi-kui-hea lõhnaga.

3. Peopiletid Kõvale Karnevalile
Kui kuulsime esmakordselt uudsest ürituse formaadist olime koheselt intrigeeritud. Karneval Balti Jaama Depoo aladel? Äge! Veel ägedam oli, et saime võimaluse õhtut jätkata just Karnevalil. Soovime korraldajatele tuult tiibadesse, et jaksu organiseerida jätkuks pikaks ajaks.

4. Miksteip Martin Põldveelt (GU:D MU:D)
Muusikaliste kingituste tulv jätkus. Häppeningile tehti melomaanselt hea kingitus. Üritustesarja GU:D MU:D resident, Martin Põldvee, pani kokku spetsiaalselt Häppeningi sünnipäevaks mõeldud muheda miksteibi. Peagi räägime autoriga ka lähemalt juttu. Püsige helilainel!

 

Ühe võimsa eluaasta ja sünnipäevapeo lõpetuseks tahame öelda AITÄH.
Aitäh kõikidele lugejatele, kirjutajatele, fotograafidele, stilistidele ja koostööpartneritele. Teieta poleks ka meid.

Aitäh, et muutsite selle päeva eriliseks:
Lickstarter, HOIA homespa, Kõva Karneval, Martin Põldvee, Bestwine, ÖSEL BIRCH