Neli aastat Häppeningi. Neli aastat täis sõprust, disaini, kunsti, kultuuri, muusikat. Kõike, mida tasub tunnustada ja jagada. See väärib tähistamist. Nii tõstsime 17. augustil šampanjaklaasid teie ja meie terviseks.

Tere tulemast Häppeningi sünnipäevapeole.

Mis, kes, kuidas?
Häppeningi sünnipäevapidustustest on saanud traditsioon, mida ootame pikisilmi. Iga aastaga on sündmus kasvanud aina suuremaks ja meeleolukamaks. Nii ka sel korral.
Otsustasime sünnipäevapidu mõneti laiendada. Õhtu algas tänusõnadega, möödunud aasta peegeldamisega ning mõtteharjutustega. Jätkus aga lähimate sõpradega hommikutundideni tantsides.
Vahepalana toimus muusikaviktoriin, mis baseerus Billboardi esikümne hittidele aastatest 1979-2008. Võitjaks osutus meeskond “Priit teadis kõiki vastuseid”. Palju õnne!

Lokatsioonist ja atmosfäärist
Teist aastat järjest võõrustasid meid Frost FX-i ehk Eesti parima 3D, visuaalefektide ja protsproduktsiooni hubased stuudioruumid. Laealune sai täidetud tulukestega, mis pakkusid õhtuhämaruses minimaalselt valgust ja kuhilaga anonüümsust. Tundub, et vähene valgus töötas positiivselt, kuna tantsupõrand täitus kiiresti.
Et kõditada tantsuliste haistmis- ja maitsmismeeli suitses viiruk ja põlesid lõhnaküünlad. Pidulisi kosutas kihisev Prosecco restoran Radio joogivalikust.

Muusikast
Helirännak oli sel aastal jaotunud mitmeks osaks. Soojenduseks sai serveeritud kõrvupaitav funk-chill, mis kulmineerus hoogsamaks tantsu-funk’i joovastuseks. Õhtuhämaruses sai rahvast pöörasemaks aetud 90ndate ja 00ndate klubimuusika hittidega. Guilty pleasure toimis suurepäraselt – jalga keerutasid pea kõik. Õhtu naelaks said ka mõningad vimkaga millenniumi-aegsed r&b ja hiphopi träkid.

Club Sasha playlist 1:

Club Sasha playlist 2:

Club Sasha playlist 3:

Pea meeles tiimi
Tiimi täname igal aastal südamega ja südamest. Seejärel reaalsete kingitustega. Selleaastased kingid lähtusid järgmistest märksõnades: keha, hing ja looduslähedus. Kaasasime kodumaised tegijaid, kelle tegemisi väärtustame ja tahame tunnustada:

1. LUMI Nordic näopuhastuspiim
LUMI Nordic on meie ammune lemmik. Bränd, milleni jõuame ikka ja jälle tagasi, sest suurem osa toodete koostisosadest on naturaalsed ja omavad ökosertifikaati ehk need on toodetud sünteetilisi väetisi ja taimekaitsevahendeid kasutamata ning on võimalikult vähe töödeldud.

2. Estonian Funk Embassy CD ja peopilet
Estonian Funk Embassy ehk kodumaine funkmuusika suursaatkond on igati väärt ettevõtmine. Ootame värsket ürituste ning kontsertide programmi põnevusega. Suur tänu Henrik Ehte, kes jagas meie kingikottidesse värske kauamängiva “Groove of ESSR” – puhas kuld Eesti Raadio arhiivi varamust, mis sai plaadile pressitud selle aasta juulis.

3. HOIA homespa lavendli-greibi-rosmariini kehavaht
HOIA kehavahud on suurepärased ja looduslikud kehapalsamid. Lavendlilõhnaline kehavaht on lemmik just oma tekstuuri, võrratu aroomi ning naturaalsuse tõttu.

4. Suckõrs pillirookõrrest tehtud joogikõrred
Et tiim saaks suve viimaseid õhtuid ja kokteile nautida eetiliselt, valisime kingikotti pillirookõrrest tehtud joogikõrred. Ütle Sinagi plastikule “EI”. Intervjuu Suckõrs loojatega leiad siit.

Ühe meeleoluka eluaasta ja fanki sünnipäevapeo lõpetuseks ütleme AITÄH. Aitäh tiimile, perele, sõpradele, lugejatele, fotograafidele, stilistidele ja koostööpartneritele. Teieta poleks ka meid.

Viies eluaasta tuleb muutuste tuules!

Täname:
LUMI Nordic, Estonian Funk Embassy, HOIA homespa, Suckõrs, Frost FX, RADIO restoran

Fotod: SADU