Kolm aastat tagasi istusin oma lapsepõlvekodu trepil ja mõtlesin, kuhu tahan jõuda ning mis valdkonnas. Leidsin vastused ja asusin tööle. Ligi aasta tagasi hakkasid mõtted liikuma ülihelikiirusel uute unistuste realiseerimise suunas. Reinkarnatsioon. Esimene samm sai tehtud ning ligi aasta hiljem saan teid ja oma tiimi tänada, et olete olnud Häppeningi alguse juures. Aasta aega disaini, kunsti, muusikat, SIND ja MIND.

See on alles algus… Ja see vajab tähistamist.

Nii juhtuski. 20. augustil tõstsime šampanjaklaasi teie ja meie terviseks. Selle terviseks, mis on olnud. Selle terviseks, mis on. Ja selle terviseks, mis tuleb.

Häppening sai aastaseks!

MIS, KES, KUS?
Kuna kõik sai alguse Saaremaal, siis sünnipäeva asukoha osas polnud küsimustki. Kuressaare päike, mahe mull ja restoran Mais võõrustasid meid šarmantse hoolitsusega.

 

PÄEV ja FOTOSESSIOON
Selleks, et teha sündmus eriti eriliseks, otsustasin päeva täita heas mõttes magusa nostalgiaga. Häppening naases oma juurte juurde. Aasta tagasi tulime kapist välja fotoprojektiga “Oh my god how retro!”, mis toimus Kuressaare Kuursaalis asuvas Retro Ruumis. Sel aastal tegime tähistamiseks eriti sümboolse fotoprojekti – täpselt sama koht, sama tiim, täpselt sama inspireeriv modell, sama õhtune sündmus. Täpsemalt saad lugeda telgitaguste postitusest.

Kõik oli justkui sama, aga samas nii uus. Veel parem, veel magusam.

Oh my god how sexy Liisa Tooming happening retro ruumis5

MUUSIKA
Kuna muusikal on suur osa meeleolu loomisel, siis panid kaks mu lemmik naist kokku funky’d pleilistid. Tõeliselt mahedad rütmid, mis viivad sind tantsima.

1. This birthday is Häppening edit by Kookkai (ehk Kai Laidla)

Softly, deftly, music shall caress you. Hear it, feel it, Secretly possess you.

Pühendatud muusadele…

2. This birthday is Häppening edit by Sasha

Kokteil mõnusatest biitidest, fanki-souli tekstuuridest ja mahedast hausist lennutab hea tuju maailma.

Happy b-day, Häppening!

PEA MEELES TIIMI
Oma tiimi tahaksin ma iga päev taevani kiita. See reis on olnud võimas. Oma tänu näitamiseks tegin osalistele kingipakid kasutades meie väljaande jaoks ühel või teisel moel sümboolseid brände. Et igal sammul toetada kodumaiseid tegijaid.

1. Mis teeb naised õnnelikuks? Ehted ja kodumaine disain Streetwear by kirju näol. Kõikide naiste kõrvu ehivad edaspidi kirju kõrvarõngad.

2. Meeste kaela said SAKS disaini Tikusaksa kikilipsud. Natuke etnohõngulist nostalgiat. Muideks, siit saate vihje meie tulevasele intervjuule.

3. Kui olete meie Instagrami jälgijad, siis teate, et juba peagi lansseerime suure koostööprojekti Tilk! kosmeetikabrändiga. Tundus ainuõige, et kui juba hoolitseda tiimi eest, siis teen seda looduslike, kodumaiste ja loovinimestest inspireeritud kreemidega.

4. Kingitused said pakitud Crème de la Crème’i lõhnavatesse kotikestesse ning kaasa sai pandud kõrgparfümeeria näidiseid. Miks see on sümboolne? Sest talvel tutvustasime laiemale kuulajaskonnale Eesti esimese parfüümistilisti Kai Laidla maailma. Pluss mul on suur nõrkus parfümeeria vastu, tahtsin seda jagada oma tiimiga.

5. Muusika lainelt valisime Forest Kämpi “Sip El Gaad” plaadi, mis aitab suve vaibi pikendada. Bändi interjuu leiad siit.

6. Ainus välismaine bränd, mis eksis teiste sekka oli Victoria’s Secret ja nende huuleläiked. Käisin suve alguses Ameerikas ja tahtsin pidada meeles oma inimesi.  Siit saate ka vihje, kui kaua olen kavandanud seda üritust.

Loodan, et sain teha heameelt oma tiimile nii nagu nemad on seda teinud minule. Ilma nendeta poleks ka Häppeningi.

ÕHTU
Pidu! Hea seltskond, toit, mullijook, meeleolukad rütmid ja palju huumorit. Restoran Maisi vaba atmosfäär ja hoolitsus olid tipptasemel. Fotosein oli ilmselgelt õhtu naelaks, saime terve tiimiga kaamera eest läbi käidud.

Aga mida ma tegelikult tahtsin teile öelda?

Maagia algab sealt, kus lõppeb mugavus. Unistage, nähke vaeva ja nähke veel-veel rohkem vaeva.

Tere tulemast Häppeningi sünnipäevapeole!

Kaisa Tooming (Häppening)
Fotograaf: Ettel Saarela

Aitäh, et muutsite selle päeva eriliseks:
Restoran MaisRetro Ruum,
Crème de la CrèmeStreetwear by kirju,
SAKS disainTilk!Forest Kämp