Kaks aastat täis kvaliteetset disaini, kunsti ja muusikat.
Kaks aastat ja 250 artiklit, 50 fotoprojekti, 50 intervjuud.
Kaks aastat Sind, mind, meid.

Tere tulemast Häppeningi joviaalsele sünnipäevale.

2. septembril kogunes meie põhitiim Kuressaares, et tõsta šampanjaklaasid teineteise auks. Et peegeldada möödunud aastat ning avaldada tänu võrratutele inimestele, kes on viimase aasta jooksul panustanud aktiivselt portaali tegemistesse.
Viimase aastaga oleme kahekordistanud oma lugejaskonda, loovtiim on teinud silmnähtava kvalitatiivse edasihüppe ning kirjaneitsite sulg on aina professionaalsemaks arenenud. Teine eluaasta on pakkunud võimsa reisi, see vajab tähistamist.

MIS, KES, KUS?
Sel aastal langes sündmuse kuupäev septembrile. Valitud aeg sobis ideaalselt oma sümboolse tähenduse poolest. Tegu on küpsuse ja muutuste ajaga. Esimesed sügiskülmad ning lühem valgusaeg mõjusid võrreldes eelmise aasta kuumava peoga rahustavalt. Valdavalt nauditi hetke, head seltskonda ja kvaliteetset mulli.
Lokatsiooniks osutus sel aastal hubase atmosfääriga Jane Prostangi fotostuudio, mis hellitas meid romantilise interjööri ja siira külalislahkusega. Aitäh!

MUUSIKA
Muusikal on ääretult oluline roll meeleolu loomisel. Head rütmid viisid meid kaasa, Häppeningi muusika peatoimetaja Sandra pani kokku fanki pleilisti, mis mõjus naistele nagu nõidus täiskuu ööl. 

By the time you hear the next track, the funk shall be within you.

PEA MEELES TIIMI
Väärtusta meeskonda! Häppeningi sünnipäev on eelkõige tiimi sünnipäev. Suurim tänutunne tuleb küll südamest, aga kingitused ei tee kunagi liiga. Niisiis, panime inimesed sisemiselt naeratama kodumaiselt kvaliteetse toodanguga.
Kingipakki rändasid tooted tegijatelt, kelle loometööd väga austame ning kes on artiklitest läbi jooksnud. Seda selleks, et igal sammul toetada eestimaiseid tegijaid.

1. Naiste ehtekarbis ilutsevad nüüdsest Streetwear by Kirju graafiliste joontega kõrvarõngad. Igale tiimiliikmele sai ehe valitud individuaalselt.
Intervjuu Kirju looja ja TALI disainipoe juhi Triinu Tiiseliga leiad siit.

2. Häppeningi tiimiliikmete kodu kaunistab alates laupäevast Helmi Arraku poolt loodud visuaal-esteetiline illustratsioon “Jane”, mis on loodud koostöös Sürpriisiga.
Intervjuu Helmiga leiad
siit.

3. LUMI looduskosmeetika hoolitseb selle eest, et naiste nahk säraks sama kirkalt nagu nende hing. Naha puhtuse tagab brändi meigieemalduspiim. Kodumaine, puhas ja looduslik. Soovitan!
Intervjuu endise Gucci kunstilise juhi ja tänase LUMI loovjuhi Ted Young-Ingiga leiad siit.

4. Muusikalises osas tehti meile tõeliselt hõrk kingitus. Gerk Allert pani kokku spetsiaalselt Häppeningi tiimile mõeldud miksteibi.
Eargasm guaranteed!

Interjuu Gerkiga leiad siit.

 

ÕHTU
Kui kokku saab sellise loomingulise laenguga girl-squad, siis saab õhtu koosneda vaid vaimustavatest diskussioonidest, peenest huumorist ja sügisele kohasest mahedast õhkkonnast. 

Võimas oli tähistada, aga veel võimsam on nende inimestega koos Häppeningi vedada.

Aitäh tiim Häppening, kolmas aasta tuleb võimsam kui varem!

Fotograaf: Ettel Saarela
Aitäh, et muutsite selle päeva eriliseks:
Streetwear by Kirju, LUMI looduskosmeetika, Helmi Arrak, Gerk Allert ja Jane Prostang Photography, Restoran Mais