28. septembril kell 19:00 kutsub Disainiöö kõiki huvilisi moeetendusele Disain On Moes ehk D_O_M. Laval saab näha kolme erineva käekirjaga disaineri loomingut, sealhulgas meie lugejatele juba tuttava Hertta Võido uut kollektsiooni.

Esmakordselt tuleb esitlemisele HERTTA viieteistkümnest rõivakomplektist koosnev kollektsioon, kus on väärika koha leidnud uued tooted villaste mantlite ja kleitide näol. Disainer pole ka unustanud mehi – laval saab näha villaseid mantelid nii naistele kui ka meestele. Hertta lisab: “Meie sügis-ja talverõivaste kollektsioonis on sellel hooajal esikohal meeste mantlid, mis on otseseselt mõjutatud naiste mantlite disainist. Samuti pakume stilistika lahenduse, mida iseloomustame sõnapaariga business casual ja peame selle all silmas linnlast, kes lisaks soliidsele väljanägemisele hindab mugavust ja ajatut elegantsi. ”

HERTTA on aeglase moe bränd, mis väärtustab kestvat kvaliteeti, ajatut disaini ning individuaalset koostööd kliendiga. Ateljee tootevaliku moodustavad lambavillased ülerõivad ja aksessuaarid, mida luues lähtutakse eelkõige esemete funktsionaalsusest ning põhjamaise kliima iseärasustest. Kõik esemed on valmistatud kohapeal kootud kangast, mille tooraine pärineb Balti riikidest. Loe intervjuud disaineriga.

Vahetult peale etendust on võimalik disaineri ja tema loominguga tutvuda koha peal. Disaini saab soetada 29.09-01.10 Disainitänavalt Noblessneri Valukojas.

Moeetenduse D_O_M lõpukulminatsioonina kuulutatakse välja keskkonnasõbraliku rõivadisaini konkurss VEGS Fashion Contest Tallinn 2017 võitja.
Külasta eelteatamisega Hertta kodustuudiot:
Fotograaf: Triin Rebane
Stilist: Kadri Essenson
MUAH: Triin Lepp
Modellid: Oliver Kruus; Nele Aunap