Kui novembrikuus tõime teieni maagilise intervjuu bändiga I Wear* Experiment ning rääkisime Johanna, Hando ja Miku kogemustest välismaal, siis seekord oleme hoopis lähemate juttudega. Nimelt saame 9. veebruaril näha I Wear* Experiment’i ühe õhtu jooksul lausa kaks korda – bänd annab Von Krahlis kaksik-kontserdi – ühe akustilise ning teise täiselektroonilise.

Bänd on Aasia ja Euroopa kontsertturneedel kogunud kindlasti põnevaid kogemusi, ootame huviga, mida seekord näha ja kuulda saab!

I Wear* Experiment’i eelmisest kontserdist Eestis on möödunud juba ligi pool aastat. Nüüd rõõmustab bänd oma austajaid taas. Esimest korda tuleb esitlusele bändi täispikk akustiline kontsertkava laiendatud koosseisuga. Bändiliikmed kommenteerivad sündmust järgmiselt:

“Oleme väga pikka aega soovinud oma muusikat naturaalsemast küljest näidata ja teha rohkem kuuldavaks helid, mis tihtipeale jäävad meie muusikas elektroonika varju, kuid on alati olnud toetavaks ja läbivaks elemendiks. Ettekandele tulevad ka mõned täiesti uued seaded lugudest meie eelmisel aastal ilmunud plaadilt “Patience”. Õhtu teises pooles aga anname täiselektroonilise kontserdi.”

I Wear* Experiment’iga liituvad bändi nii stuudios kui erikontsertidel saatnud keelpillitrio koosseisus Johanna Mängel tšellol, Marianne Leibur viiulil ja Ann Mäekivi vioolal. Taustavokaalidega on seekord toetamas noored ja andekad lauljannad Anett Tamm ja Khris-Marii Palksaar.

Piletid unikaalsele kontsert-formaadile on müügil siin.
Uuri lisaks ja liitu sündmusega Facebookis.

Lisainfo ja pressiteade:
Liina Karo
liina@madeinbaltics.eu
+372 53482859