Intsikurmu festival on kahepäevaseks muusikapeoks valmis! Sel reedel ja laupäeval peetakse Põlva mändide all viies Intsikurmu festival, mis pakub lisaks mõnusale muusikale valgus- ja videoinstallatsioone, kunsti ja tänavakohvikuid. 4. ja 5. augustil toimuva Intsikurmu festivali tänavune esinejaterivi on värvikirev ja mitmetahuline, harmoneerudes Intsikurmu metsapargi lummava romantikaga ja pakkudes publikule nii äratundmisrõõmu kui ka helilisi üllatusi.

Sel aastal on festivalialal kolm lava – Intsikurmu lava, Oru lava ja Metsalava. Kolmel laval saab tutvuda üle kolmekümne artistiga nii kodu- kui ka välismaalt. Festivali programmiga tutvu SIIN. Mõned artistide soovitused leiad SIIT. Sündmuse üks korraldajatest, Mihkel Kübar, iseloomustab algavat festivali järgmiselt:

Soovime pakkuda kahel päeval oma festivali sõpradele rohkem ruumi nii muusika kui ka liikumise näol. Palju muusikat, head inimesed, Lõuna-Eesti loodus, maagiline metsapark, käsitööjoogid, maitsvad ja erilised söögid, kaunis kunst ja videoinstallatsioonid metsapargis – see ongi lühidalt Intsikurmu Festival 2017,”

Häppeningi tänavused muusikalised lemmikud on Cigarettes After Sex, Lucy Rose, The Throws, Karl Petti Band, Vaiko Eplik ja Eliit, Iiris, Erki Pärnoja: Efterglow, Liisi Koikson, Hunt, Frankie Animal jne.

Lisaks heale muusikale üllatab Intsikurmu ka valgus- ja videoinstallatsioonidega, peole annab aktsenti Perit Muuga Fashion, kelle moeperfomance on kavas mõlemal festivalipäeval. Avatud on lühifilmide Metsakino, Viktor Kassi metsamale ja toimub Metsaelamuse metsamatk.

Restoranide ja kohvikute nimekiri tõotab samuti tulla võimsam kui varem, gurmaanid saavad kõhtu täita näiteks Uulitsas, Noa restoranis või hoopis varasemate aastate lemmikus, Kodukohvik Tillus. Gastronoomilisi elamusi pakuvad kokku üle kahekümne söögi- ja joogikoha. Meie igal juhul ootame juba põnevusega.

Kohtumiseni!

Intsikurmu festivali programm algab:
Reedel, 4. augustil kell 15:00
Laupäeval, 5. augustil kell 14:00

Piletid leiad Piletilevist.

Pressiteade:
Andri Maimets
Intsikurmu Festivali meediasuhted