On aeg hingata sõõmu kodumaist disaini kopsudesse ja valmistuda kevadeks. Rasked mantlid, kampsunid ja pusad võid heaga jätta kapi nurka vedelema! Tutvustan nelja disainibrändi, kelle loomingust leiad kevadhooajaks uued lemmikud: õhulised särgid/T-särgid urbanistidele ja unistajatele.

1. Sirimiri
Mis juhtub, kui segada armastus illustratsioonimaailma ja uneleva mitmetasandilise lihtsusega? Kerti Pahk ja Sirimiri juhtusid! Tegu on rõivastega unistajatele ehk nagu Sirimiri Facebook ütleb: Clothing for the daydream nation.

Ilmselgelt (nagu ka peaaegu kõigil teistel) on mul viimasel ajal olnud täielik pastelsete toonide obsessioon. Sirimiri kaunid illustratsioonid, puhtalõikelised tooted ja õrn ning pastelne koloriit on sündinud südameid võitma. Dreamy story!

“All the world is made of faith, and trust, and pixie dust.”
― J.M. Barrie, Peter Pan

Hind: al 60€

2. Korsar Print
Jätkan illustratsioonimaailma lainel. Hiljuti tuli Karl Korsar turule isikliku brändiga Korsar Print. Korsari puhul on illustratsioon toote vaieldamatuks südameks ning sõnumikandjaks.

Mis mulle sümpatiseerib? Korsari illustratsioonid! Need on elulised – vahel unelevad ja lihtsad, teine kord hoopis väga külluslikud ja abstraktsed. Illustratsioon särgil on tuus.

Hind: pusad al 40€, prindiga särgid 68€

3. Marit Ilison
Marit Ilison on kunstnik ja vabakutseline disainer, kelle töödest on näha armastust kvaliteetse toormaterjali ning põnevate tekstuuride vastu. Tegu on multitalendiga: ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia magistrantuuri ja täiendanud end mitmel pool Euroopas. Lisaks on Mariti tööd pälvinud tähelepanu üle maailma.

Mis mind köidab Mariti loomingu puhul on tema stiilipuhtus, tõeliselt kvaliteetsed materjalid ning minimalism. Black Heart Raw edition T-särgid on seejuures tehtud 100% puuvillast ning nende tekstuur on loodud hingama ühes rütmis Sinu kehaga. Seda kutsun ma keha-särgi vaheliseks armastuseks!

Hind: al 58€

4. Streetwear by Kirju
Kirju töödega olete Häppeningis juba varem tutvunud. Aga tutvume uuesti! Brändi looja Triinu Tiisel on öelnud, et Kirju on efektne lisa igapäevase tänavastiili juurde. Kirju kasvab ja areneb koos oma kandjatega ning uued mudelid valmivad suuresti klientide tagasisidest lähtuvalt ja soovist sarja värskena hoida. Kõlab ideaalselt!

Minu südame võitsid Kirju T-särgid juba ammu oma graafilise lihtsusega. Ausalt, less is more!

Hind: 25€

Uhkel sammul edasi!