Kui detsembri alguses kostitasin teid kodumaiste kingiideedega, siis pärast pühi jagan teiega oma kingikoti sisu.

Tere tulemast minu isiklikku tsooni!

Esimest korda elus olid minu kingitused ootamas omanikke juba detsembri alguses (uskumatu) ning seda tänu kodumaiste tegijate vingele loomingule. Aga otse nimekirja juurde! Õnneks või õnnetuseks on see ebahuvitavalt lühike ja kingisaajateks on enamjaolt naised:

1. Minu õde (mu muusa) – Jõuluvana tõi talle New Vintage by Krissi käevõru Time to Rock Sugar valge ahhaatiga. Kaunis ja naiselik, täpselt nagu selle uus omanik!

time-to-rock-sugar-new-vintage

2. Armas Saaremaa vanaema (inimene, kes on mind ülesse kasvatanud) – Sel aastal murdsime õega tükk aega pead, et mida kinkida inimesele, kes enda sõnul ei vaja midagi.

Vastus on lihtne – kingi emotsioone ja mälestusi!

Jõuluvana tõi vanaemale pere fotosessiooni Jane Prostangi juures koos soengu, meigi ja stilistikaga. Üks tõeline tüdrukute päev, mil vanaema saaks ennast tunda tõelise printsessina!

camera

Foto (illustratiivne): Unsplash

3. Tartu vanaema (mu elu üks suurimaid eeskujusid) – Ülestunnistus! Tegin pettust ja minu nimekirja ainus mitte-kodumaine kink on kõrgparfümeeria parfüüm! Iga naine väärib ühte tõeliselt kvaliteetsed ja meeldejäävat lõhna ning Viru Keskuses asuv Crème de la Crème pakub tõelist haute parfumerie valikut! Mine või hulluks. Vanaemale tõi jõuluvana Acqua di Parma parfüümi Bergamotto di Calabria. Tänusõnad parfüümistilist Kai Laidlale.

4. Tädi ja onu – Kuna tegu on omaaegsete vinüülifännide ja tänaste CD-plaatide kuulajatega, siis sai kingikotti pistetud Toomas Hendrik Ilvese kogumikplaat «Teismelise Ahermaa – Presidendi Kuusteist Nooruspõlve Lemmiklugu».

THI plaat

Foto: Elu24

5. Traditsioonid – kõige südamelähedasema tava jätsin viimaseks. Iga aasta kingime õega üksteisele ühe erilise kuusepuuehte. Miks? Sest nii kogume iga aasta ühe ilusa mälestuse ning aastate möödudes saame mälestustega ehtida kuusepuud. 2015 aasta jõule jääb meile meenutama Shishi portselanist sarv.

Shishi

Lõpetuseks tahtsin öelda, et Eestis tehakse vingeid asju. Ning kui Sul nagunii ei ole pühadest pääsu, siis toeta kohalikku loomingut. Vaadake ringi, avastage, üllatuge ja üllatage! Tegelikult on jõulud vinged.

Kaisa Tooming (Häppening)