Kui septembri keskel tutvustasime teile rõivadisainerit, kelle mantlid läksid Londoni moelavadele, siis täna saame põnevust veel tõsta. Juba peagi puhume Hertta Võidoga tema elust ja loomingust lähemalt juttu. Seniks kuni intervjuu formuleerub, kutsume teid meie fotosessiooni telgitagustesse.

Kust kõik alguse sai?
Herttaga on intervjuu juba mõnda aega olnud plaanis. Nii juhtuski, et oktoobrikuu sügiskumas ja Paldiski tuulte keerises läksime ta loomingut jäädvustama.

Veetsime tõeliselt karge päeva inspireerivate inimestega. 

Loovidee sündis soovist näidata Hertta loomingut uue nurga alt – kohati isegi disaineri minimalistlikule käekirjale vastanduvana. Tahtsime tuua välja küllusliku külje ning Anni ajakirjaliku fotokeele rakendada täisvõimsusel. Tõime mängu looduse ja mere kooskõla ning liitsime sellesse kaks eriliste näojoontega modelli ja glamuursed detailid. Igivana harmoonia (et mitte öelda võitlus) looduse ja inimese vahel.

Iseloomustavatakse märksõnadeks said glamuur, kargus ja igatsus. 

Muideks, meie tiimiga on liitunud stilist Kristin Liias, kelle värske lähenemine pani perfektsele tervikule kauni punkti. Lõpptulemus sai niivõrd magneetiline, et tahaksime materjali juba praegu teiega jagada. Nüüd on tarvis kannatust.

Peagi juba teie ees, Hertta Võido ja Häppening!

Tutvu pildistamise inspiratsiooniga.

Disainer: Hertta Võido
Fotograaf: Anni Viskus Photo
Loovidee: Kaisa Tooming (Häppening)
Stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming
Hair by Evelin Mitt
Modellid: Maia Vahtramäe, Nele Aunap
Riided: ZARA
Aitäh abi eest: Keio Vutt ja Mirjam Süldre

img_6534
img_6178img_6180img_6183 img_6184 img_6342 img_6391 img_6724 img_6731comingsoon