26. septembril avati Stella Soomlaisi stuudios Riina Varoli viies personaalnäitus “Psyche tee”. Kõigil kunsti- ja disainihuvilistel on võimalus tutvuda väljapanekuga oktoobrikuu jooksul. 

Riina Varoli näitus “Psyche tee” toob meieni Kreeka-Rooma mütoloogilised arhetüübid läbi unenäovärvliste topeltsärituste. Moonutatud aegruumi nihked ja meeleolukad fragmendid on salvestatud viimase aasta jooksul Napolis ja mõtisklevad Lõuna-Itaalia ajalooliste, kultuuripõhiste ja tänapäevaste käitumis- ja mõttemustrite üle. Samuti migratsioonist, mugavast ebamugavustsoonist, kus avaneb elu vahetum tunnetus ja väljendus. Kaosest ja korrastatusest. Hirmust, kirest, elust, ilust, naudingutest, kadedusest, surmast, meie füüsilisest kehast ja hinge teest. 

Riina Varol on eesti kunstnik ja fotograaf, kes oma igapäevatöös tegeleb portree-, moe- ja reklaamifotograafiaga. Alates 2007. aastast on Varol tegutsenud fotograafina mitmete ajakirjade juures: Cosmopolitan (Eesti, Soome), MarieClaire, FHM, Anne&Stiil, MOOD, Buduaar jpt. Lisaks on Varol kaasa aidanud suure hulga organisatsioonide ja brändide imagot loovate fotolahenduste kujunemisele Ivo Nikkolo, Monton, Baltman, Mosaic, Marit Ilison, Hanna Korsar, Liisi Eesmaa jne.

Näitus on avatud:
E-R 11:00-19:00
L-P 11:00-17:00
Stella Soomlais stuudio
Telliskivi 62, Tallinn

Sissepääs on tasuta.