Kevad toob uusi tuuli mitmel rindel ning kodumaine disainimaastik on rikastunud uue sümpaatse moemaja võrra. Lubage tutvustada, bränd Alma pakub ajatut stiilsust kaasaegses võtmes. Moemärgi kevad/suvine kollektsioon hõlmab viiteteist toodet, mis on eeskujulikult mõeldud kestma ning loodud keskkonnasõbralikest materjalidest.

Eesti Kunstiakadeemia tudeng Anete Pedaru lõi brändi inspireerituna oma vanavanaema Almast – sealt ka ettevõtmise nimi. Disainer jutustab läbi oma loomingu ühe pere lugu: “Mind on alati paelunud millegi vanale uue elu andmine. Läbi rõivaste saan taaselustada oma vanavanaema Alma armastust, eetikat ja suhtumist riietesse. Tema jaoks oli rõivaeseme kvaliteet, korrasolek ning pikaajaline hoidmine väga oluline. Nüüd on minu ülesanne kanda seda eetikat edasi läbi oma brändi.

Eesti moemaastikult debüteeriva brändi esimene kollektsioon serveerib ajatut stiili kevadises koloriidis: “Kollektsioon on enim saanud inspiratsiooni minu vanavanaema Alma riidekapist ja on kohandatud tänapäevasesse keskkonda. Klassikalised esemed, mis võiksid olla iga naise riidekapis on leidnud endale eripärased vormid ning detailid, pakkudes võimalust igat eset omavahel kombineerida, luues uusi look’e,” lisab naine. Rõhku on pandud ka toormaterjalile: “Materjalid, mida oma esimeses kollektsioonis kasutan on linane ja puuvill. Materjalid, mis lasevad nahal loomulikult hingata ja pakuvad kliendile kandes meeldivat kogemust. Samuti viitavad materjalid ja siluetid Alma noorusajas olemasolevale.

Kõik, kes ihalevad kollektsiooniga tutvuda, siis seda saab teha juba peagi Alma kodulehel: “Meie esimese kollektsiooni lansseerimine toimub läbi sotsiaalmeediakanalite ja veebilehe. Kindlasti pakub tänane olukord meile head võimalust ennast kliendile ilma kiirustamata tutvustada ja teha järgnevaid samme läbimõeldult. See on aeg kus saame mõtestada meie olulisust tänasel disainimaastikul ja õppida tundma oma klienti,” tutvustab Anete kollektsiooni turule toomist.

Soovime brändile Alma edu ning kestlikke otsuseid. Vaata esimese kollektsiooni fotosid allolevast galeriist ning külasta ka Alma kodulehte. Alma tegemistel hoia silma peal Instagramis ja Facebookis.

Fotod: Silver Mikiver