Laupäeval, 6. mail leiab Kuressaare Kuursaalis aset üks Saaremaa armastatumaid muusikaüritusi – Sadhu Jam, mis toimub seekord juba 31. korda. Hea algus peagi saabuva kevad-suve kohale meelitamiseks!

Muideks, selleaastane avastart avab ettevõtmise kaheksanda tegevusaasta. Tegu on väärika üritustesarjaga, millega on üles kasvanud mitmed head muusikud ning mis sammub uhkel sammul juubeli poole. Nendel lavadel alustasid ka meie intervjuudest läbi käinud bändid
The Werg ja To’Ko. Siinkohal tahan öelda aitäh ürituse korraldajatele, kes on järjepidevalt võtnud aega ja energiat Jami ennastunustavalt vedada ning Kuressaare kultuurielu vürtsitada.

Mida, keda saab seekord Kuursaali laval kuulata?
Taaskord täidetakse Sadhu Jami 7 tundi mitmekülgselt ning lemmikuid jagub erinevatele maitsetele. Nagu igal kevadel, siis näitab oma võimeid Kuressaare Muusikakooli bänd. Kuulajateni jõuavad ka ausad etnohelid, akordioni saatel esineb duo Leana & Hartwin.
Duode lainel jätkame, lisaks võtavad lava üle varasematelt jämmidelt teada Anette & Kaidi, Robin & Kristiin, Mariann & Kaidi. Põneva helikeelega bändidest saab kuulda Dando Wadat, Number Ö’d ja Francis’t.

Seekordse ürituse suurimateks maiuspaladeks võib pidada:

1. Elephants from Neptune’i (loe intervjuud), Frankie Animali ja Progressi tüüpidest koosnevat Led Zep Band’i.

2. Hiljuti plaadi välja andnud post-rock-jazz bändi The Werg

3. Rokkbändi Ziggy Wild

Sündmus algab 6. mail Kuressaare Kuursaalis kell 19.00.
Sissepääs on esimestel tundidel tasuta, hiljem pääseb sisse piletiga.

Meeleoluka kohtumiseni Kuressaares!