Kes ütles, et väikelinna elu on igav või puudub alternatiiv?
7. mai ja Sadhu Jam Vol 29 koputavad ukse taga ning kutsuvad Sind Kuressaare Kuursaali head muusikat nautima.

Ettevõtmine on tänaseks jõudnud oma esimese väikese juubelini – üle 6  väärika aasta ja 28 korra on rõõmustatud kohalikke melomaane ja haritud muusikameeli.

Siinkohal tahan siiralt tänada inimesi, kes selle kõige taga on – Toomas Leis, Angela Rosenthal, Kuressaare Kuursaal, omaaegne Sadhu kohvik jpt. Olete kasvatanud ühest väikesest ettevõtmisest tõelise suursündmuse, mida oodatakse elevusega. Olete harinud ja pakkunud eneseväljundit noortele (ja vanematele) muusikasõpradele. Oleme näinud noort Grete Paiat alustamas oma muusikukarjääri, avastanud uusi teemante nagu The Werg (loe intervjuud siit) ja kohanud vanu lemmikuid nagu Vaiko Eplik ja Eliit, Sander Mölder, Three Leg Dog, Villu VeskiMikk Tammepõld jpt. Eriti tore on tõdeda, et üritusest on saanud ka väljund igasuvise Kitarrilaagri osalejatele ning noored on saanud panna laagris õpitu proovile laval.

Aga keda võime seekord näha ja kuulda?

7 tunni jooksul astuvad ülesse 12 esinejat. Jämmi paneb käima Kuressaare Muusikakooli noorte bänd.

Seekordse ürituse peab-nägema-ja-kuulma esinejaks on kindlasti Frankie Animal, kes on viimased kuud tegelenud oma plaadimaterjali lindistamisega. Plaanis on esitleda uut kauamängivat “The Backbeat”.

Tiiseriks uut kraami:

Teine tegija, keda pole veel Kuursaali laval näinud/kuulnud, on proge-lembeline kollektiiv Progress. Ürituse eestvedaja Toomas lubas, et Progress peaks meid kuhugi about 40 aastat ajas tagasi luupima fiilingu mõttes. Nii, et vaib tuleb hea.

Lisaks asub ülesse palju kohalikke tegijaid, sealhulgas minu üks lemmikuid The Werg, kes kuulujuttude kohaselt on samuti oma esimest albumit salvestamas. Ei jõua ära oodata!

https://soundcloud.com/thewerg/nobody

Ootusärevust on enam kui küll.

Lase ennast mõnusa vaibi ja hea muusikaga kostitada, tule 7. mail jämmima!

Kaisa Tooming (Häppening)