HOOVUS leiab aset 25. juulil Vääna-Jõesuus, Rannapealse hoovil. Selleks õhtuks põimub rohelusse kokku hea muusika, kunst ning meelipaitavad elumaitsed.

Samalaadne üritus korraldati ka eelmisel aastal Awakening Sessions nime all ning see pälvis palju positiivset tagasisidet. See andis muusikutele põhjust sama kontseptsiooniga edasi töötamiseks. Nüüd aga juba pisut suuremas formaadis, kus saab kogeda veelgi rohkem muusikat ja kunsti.

Esialgne idee ürituseks sündis Mick ja Angeelia Pedajal mõni aasta tagasi koos mõnusa paigakesega metsaveerel, mis on ühtlasi Angeelia üks lapsepõlve maakohtadest. Soov oli põimida midagi mõlemi ühise nägemuse järgi. Just metsailu, meeltevärvid, meeltemaitsed, ökonoomsus, hea seltskond on sündmuse märksõnadeks.

Hoovuse uksed avanevad kell 18:00 ning 19:00 algavad idüllilisel tammelaval kontserdid. Üles astuvad Rootsist pärinev folk duo Beerten/Finsson, tunnustatud muusikud Erki Pärnoja & Anna Kaneelina ning lõpetuseks leiab aset uue indie-ambient koosseisu MIANG (aka Mick Pedaja & Angeelia) eksklusiivne debüütalbumiesitlus.

Hoovialal ja metsa all kohtab silmailu nii KunstiKuurist, mida ehivad kunstnik Elo Annioni tööd, kui ümbritsevast õdusast olustikust. Kohvikualal pakub kõrgelt hinnatud Green Bakery head ja paremat täistaimset söögi- ning joogipoolist, La Muu pakub parimaid jäätiseid ning kohal on ka kohvimeistrid Karlova Kohvist. Teemeister Siim Loog kannab hoolt imetabase teemaailma eest ning pisemad leiavad omale tegevust lastele mõeldud alas. Ühtlasi leiab sündmuselt mitmeid originaalkäsitöö tegijaid, kui ka põneva second-hand / vintage poenurga.

Sündmuse leiad Facebookist.
Piletid Ticketerist.