“Teate ju küll seda hetke, kui kodukandi üks hinnatumaid fotograafe küsib, kas teeksid temast fotod? Ha, ega tegelikult ikka ei tea küll.”
– Kaisa Tooming

Sel pühapäeval keerasime tiimi tavapärased rollid tagurpidi. Fotograaf Jane Prostangi asetasime modelli rolli ning Häppeningi loovjuht Kaisa haaras Jane fotokaamera enda kätte. Eesmärk oli lihtne: tabada naiselikku loovjõudu oma progresseeruvas tähenduslikus vaimus.

“Soovisin kontrasti igapäeva minale ja lasin asjatundjatel oma rida ajada. Usun, et hea tulemuse saamiseks, peab usaldama oma ala professionaale, ainult siis saab tulemus omanäoline ja rabav.”
– Jane Prostang

Kui varasemalt on Jane tuntud oma sügavalt romantilise käekirja ja olemuse poolest, siis seekord püüdsime jäädvustada naist just tema tänases olemuses. Projekti loovjuht ja stilist Kristin kombineeris roosiaia romantika dramaatilise glamuuriga. Stilistiliselt panime fookuse võimsatele aksessuaaridele kõrvarõngaste näol. Juuksestilist Kerttu andis konkreetsust läbi soengu ning jumestaja Liisa maalis kontrasti naturaalse silmameigi ja ambitsioonika huuletooniga.

“Tänane tiimitöö ja tulemus ületas mu ootused ja ma olen nii rahul. Sain ka kinnitust, et läbimõeldud detailid panevad I- le täpi ja iga nüanss on oluline. Selle tiimiga ei jõua uut projekti ära oodata!”
– Jane Prostang

Lõpptulemus saab olema üllatuseks nii teile kui ka meile.

Seni aga õrrita ennast telgitagustega!

Tutvu moodboard’iga.

Modell/fotode järeltöötlus: Jane Prostang Photography

Häppeningi tiim:
Fotograaf: Kaisa Tooming
Telgitaguste sekundeeriv fotograaf: Liisa Tooming
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv

Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia
Riided: ZARA