Sügis, mis täis värvide mänge, on kätte jõudnud. Sel pühapäeval, mil päike paistis eriti eredalt, toimus Häppeningi üks põnevamaid fotoprojekte.

Kust kõik alguse sai?
Kevadel toimus moeloomekonkurss Look Kool 2017, kus Häppening andis välja omanimelise meediakajastuse eripreemia. Selle pälvis Natali Koppel kollektsiooniga “Kristiine”, millest sai meie fotosessiooni inspiratsiooni allikas.

Selle sügise toon on punane, seega innustusime ning sulandasime noore moelooja loomingu sügistoonide ja tänavamoega. Kuna Natalit inspireerisid rõivaid valmistades nõukogudeaegsed plakatid ning lõiked, siis oli ka pildistamine kantud sovetlikest lainetest ja slaavilikkusest. Lisaks “Kristiine” kollektsioonist pärit kleitidele-pluusidele said modellid endale selga mõnusalt villased mantlid, peakatteks baretid. Viimane on ese, mis taaskord on jõudmas üha enam moelavadele ning sügiskollektsioonidesse. Hoidke trendil silma peal!

Stilist Kristin oli lokatsiooniks valinud eripalgelise koha, kus olid esindatud kõrkjad, meri, kruusatee, põld ning vana kuur. Taustal õõtsumas kõrrelised ja loksuvad lained, modellide punupatsid lehvivad ja pisarad jooksevad. Nad ei nuta kurbusest vaid sügistuulest. Tõepoolest, atmosfäär on ülev, meeskond joviaalne.

Loodame, et Sina, hea lugeja, saad sellest samasuguse energialaengu nagu meie saime. Värvikat sügise jätku!

Tutvu moodboard’iga.

Fotograaf: Jane Prostang Photography
Modellid: Hanna Aksalu, Liina Jasmin

Häppeningi tiim:
Artikli autor/pildistamise assistent: Riine Rander
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv

Riided: Natali Koppel, Pallopsoni disainipoodSoma JewelleryZARA
Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.