Häppeningi sünnipäevakuu on tuure kogumas ja selle vaimus toome teieni TOP 10 kõige populaarsemat artiklit, mis puudutasid meie lugejaid.

Loodan, et leiate siit midagi uut – mõne sümpaatselt siira mõtte ja/või inspireeriva esteetilise elamuse.

1. BALLETT JA LINN: Tartu legendaarsed kohad
Fotoprojekt, mis tegi meile heas mõttes üllatuse: ligi 1000 jagamist sotsiaalmeedias, Postimehe, Delfi ja Bored Panda kajastus. Kummardame!

2. The crazy independent woman behind Lickstarter Pussycat Panties
Intervjuu ühe tõeliselt inspireeriva ja liberaalse naisega.
Oli suurepärane näha, et Häppeningi fotomaterjal jõudis juba oma esimestel tegutsemiskuudel Design Taxisse.

I think the most important thing is to be yourself.
Fuck these trends.

– Liega Zelgalve

IMG_0128

Foto: Oliver Vaagen

3. Reket ja Tom-Olaf Urb: murdes stereotüüpe
Jätkame inspireerivate intervjuude lainel. Tom-Olaf Urb ehk Reket jagas ühe tõeliselt exprompt intervjuu raames oma mõttemaailma.

Nähes rüütellikkust suremas, siis see motiveerib mõtlema milline inimene sa oled, kuidas sa teistega suhtled. Väga paljud mehed on mühakad, väga paljud pole.
Mul on võimalus öelda ja näidata, et meestes on palju potentsiaali olla midagi enamat.

– Tom-Olaf Urb

4. Mick Pedaja: üksolemisest ning ärkamisest
Mick on muusik, kes tekkis Eesti suurematele lavadele justkui “eikusagilt” ning rabas jalust. Paljud hoidsid talle pöialt Eesti Laulu valimisel. Paljud imestasid, et mida teeb nii hea lugu sellisel konkursil?!  See on ju liiga sügav lugu, see on liiga ehe… (Loe edasi intervjuust)

Kõike ei tea ega peagi teadma. Keegi ei saa meile öelda, kuidas me elama peame või kuidas mingis olukorras toimima. Kõik käib meie sisetunde järgi.
Ainuke asi, kuidas olla õnnelik ongi jälgida sisetunnet.
See võimaldab ja avab kõik uksed.

– Mick Pedaja

_J3B7174-Edit

Foto: Mart Vares (Vares Film)

5. Oh my god, how retro!
Fotoprojekt, millega Häppening tuli kapist välja! Siit projektist leiad laupäevaselt kerget tunnet, palju ilu ja mu isikliku muusa. Täpselt üks aasta hiljem, täpselt sama tiim, täpselt sama ruum ja aeg. Tähistame sünnipäeva. Peagi juba teie ees…

6. Mida kinkida meestele? 5 kodumaiselt vinget kingiideed
Jõulud ja mehed. Pea meeles meest! Kogu selle kommertsliku virr-varri sees tekkis tunne, et teeks sel aastal kingitused veidi teisiti – jagasin mõtteid, kuidas teha rõõmu oma lähedastele ja samal ajal toetada kodumaiseid tegijaid. Ideid meeste kingitusteks saad teadagi kust, SIIT.

7. GITA – noor disainer moemaastiku ukselävel
Gita Siimpoeg on noor ja värsketest ideedest pulbitsev disainer, kes tuli hiljuti turule oma esimese rõivakollektsiooniga GITA. Uurisime lähemalt disaineri maailma, tema loomingu tagamaid ja tulevikuplaane. Fotoprojekt jõudis ajalehte Meie Maa.

Ma ei otsi endale kindlaid eeskujusid ega autoreid. Olen selline inimene, et kui ma näen midagi, siis ma haaran sellest kohe kinni ning see hakkab mu tööd mõjutama.
– Gita Siimpoeg

kirjadega3

Foto: Anni Viskus Photo; MUA by Liisa Tooming; Hair by Kerttu Salujärv; Modell: Gita Siimpoeg

8. Suurim armastus on õelus!
Väga isikliku ja emotsionalse väärtusega pildistamine. Läbi elu on mind saatnud ja inspireerinud tõeliselt kaunid ja tugevad naised. See fotoprojekt oli naiseliku väe tähistamiseks. Teemale kohaselt jõudis see fotomaterjal ka suvise Buduaari kaante vahele. Veel on võimalust meid ajakirja kaante vahelt ülesse otsida.

1-4

Foto: Jane Prostang; MUA by Liisa Tooming; Soengud ja meik: MUAH Studio

9. Whoa! Läksime nüüd vist üle võlli projekt: Marian Eespäev ja veealune fotoshoot
Tegu on ühe tõeliselt vinge fotoprojekti tagamaade avamisega. Veealune pildistamine, mis nihutas tiimi eneseusku ja võimekuse piire. Kui sel ajal koosnes meie suurim fotoprojekt 8 osalisest, 2 nädalast eeltööst ja 7h pildistamisest, siis tänaseks on need mäed mitmekordselt ületatud. Suurimaks tipuks on projekt, kus oli 18+ osalist, 2 kuud eeltööd ja 12h pildistamist.

Tunne on tänulik ja võimas. Mis järgmiseks!?!

_J3B6151-Edit_web

Foto: Mart Vares; MUA by Liisa Tooming; Modell: Kadri Pitk

10. Tutvuge Sandraga: meie viimase fotosessiooni modell ja Häppeningi külalisautor
Pealkiri ütleb kõik! Fotoprojekt, mis tegi mõnusa sissejuhatuse Sandra Leushina liitumiseks Häppeningi tiimiga. Tänaseks saate Sandra sulest nautida kõike head, mis seostub kooslusega Häppening+muusika. Ning loomulikult, fotod on magusad!

Uute põnevate artiklite ja kohtumisteni!

Kaisa Tooming (Häppening)