Kodumaise disainibrändi KIRJU.CO kassid ja hundid on saanud uue ja minimalistiku vormi seerias “Everyday Objects by KIRJU.CO”. Valikusse on lisandunud uued disainid ning juba tuntud graafiliste lahenduste uusversioonid.

Kõik sai alguse endale loodud särgist, Triinu Tiisel kirjeldab: “Üle kõige armastan loomi ning see on avaldus, mida soovin ka jagada. Minimalisti ja arhitektina ei leidnud ma kuskilt looma mustritega sobivat disaini,  seega lahendus tuli ise joonistada. Endale. Sõbrale. Mõned müügiks. Ja siis veel mõned.”

Tänaseks on KIRJU.CO kassi ja hundi motiiviga särk võitnud tuhandete inimeste südamed. Nõudlus minimalistlike särkide vastu on endiselt suur ning KIRJU.CO postkast on juba aastaid täidetud ühtede ja samade päringutega – millal hundi särki jälle osta saab?; kas kassi särk tuleb ka mustana?; kas on uusi kujundusi plaanis? “Vaid eespool mainitu sai anda meile piisavalt motivatsiooni, et T-särkide kollektsiooni jätkata ja laiendada. Ning lisaks muidugi kaua küpsenud ideed, mis väljundit ootasid,” täiendab Triinu.

Lisaks disainidele on kriitiliselt vaadatud üle ka tootmisprotsess, nüüdsest luuakse Kirju.CO T-särke siidisest orgaanilisest puuvillast ja materjal on varustatud GOTS-sertifikaadiga.

Uute toodete turule toomisel lõi kampa ka sisulooja Jędrzej Poolast, kelle fotokeel võlub oma külma tooni ja siirusega. Jędrzej on mitmekülgne loovhing, kelle kirg loomise vastu on sundinud ta ka kaamera tagant välja astuma, nii on mees ka fotoseeria modelliks ja eestkõnelejaks: “Kirju.co for me is a brand with a great idea and quality, it was a pleasure to be part of that movement.

Leia KIRJU.CO uued tooted e-poest ning hoia silma peal ka Facebookil ja Instagramil.