Järjekordsele krutskiga ankeedivormile vastaja on kodumaine lauljatar Anett, kes varasemalt kogus kuulajate südameid kollektiivi Wilhelm solistina. Võluva hääle ja laitmatu inglise keelega noor naine avaldas hiljuti oma esimese soolo EP peakirjaga “All Over Again”. Lühialbum on kaasaegse souli ja popi heliretk ning igati väärt avastamist. Tutvu lauljanna vastustega!

Nimi: Anett Kulbin

Vanus: 25

Elukutse: Laulja

Värvikas lapsepõlvemälestus: Mäletan, kui olin 9-aastane ja tahtsin sõbrapäeva veeta õues oma parimate sõbrannadega, aga pidin selle asemel hoopis viiuli ja solfedžo tundi minema. Mu ema rahustas mind, et küll järgmistel aastatel jõuate igasuguseid toredaid asju sõpradega ette võtta, aga muusikatundidest ei tohi puududa. Mina aga olin veendunud, et järgmisel aastal mul sõpru enam olla ei pruugi, kui täna õue minna ei saa. Nii see õnneks ei läinud, aga sõbrad on minu jaoks alati väga olulisel kohal olnud!

Iseloomuomadus, mida väärtustan: Lahkus

Olen hea: Laulmises

Olen õnnelik, kui: …olen täitnud mõne oma eesmärgi, näiteks EP välja andmine. Olin sellest unistanud juba üsna kaua.

Kui mul oleksid supervõimed, siis oskaksin: …kuulata inimeste mõtteid.

Kui saaksin üleöö midagi muuta, siis: …alustuseks asendaksin pahatahtlikkuse ja kadeduse lahkuse ning hoolivusega.

Kui kohtaksin tulnukat, siis ütleksin talle: “Tere tulemast!”

Meelde jäänud või oluline tsitaat: Ole ettevaatlik sellega, mida soovid, sest Sa saad selle kindlasti.” – R. W. Emerson.

Minu kirjutatud lasteraamatu pealkiri oleks: “Unista suurelt. Mitte miski pole võimatu”

3 tegevust, mida soovitan teha kurbadel hetkedel: Muusikat kuulata, helistada oma parimale sõbrale, ronida teki alla ja puhata.

3 põhjust, miks armastan oma elukutset: Arvan, et ei ole vaheldusrikkamat elukutset, kui muusiku elukutse. See on minu eneseväljendusviis ja teeb mind õnnelikuks.

Esimene laul, mida publiku ees laulsin oli: “Perpetuum mobile”

Kuula albumit:

EP “All Over Again” esitluskontserdid toimuvad 6. juunil lokaalis Kivi Paber Käärid ning 8. juunil City Yoga stuudios. Rohkem infot Facebookis. Piletid on müügil Ticketeris.