Pühapäeval, 20. veebruaril annab Sveta baaris kontserdi USA jersey club’i esileedi UNiiQU3. Lisaks peaesinejale astuvad üles Smoke Breaki DJ’d Alt666, Laurel, Kirja ja Tyko Runner ning kohalikud talendid DJ Rii, Alexandra, CT Venom, Köster ja DJ Mannekeen.

UNiiQU3 alustas oma muusikukarjääri klubimaastikul nõutud vokalistina ning praeguseks on temast saanud üks köitvamaid produtsente Jersey Club’i aladel. Tema muusika on parajalt tempokas ja elektriseeriv ning kannab endas žanrile iseloomulikku agressiivset ent voolavat tunnetust.

Nimelt on stiil, mõneti tuntud ka kui brick city club või 135BPM genre, alguse saanud New Jersey osariigis asuvast linnast Newarkist. Produtsendi, DJ, tantsija ja üritusekorraldaja UNiiQU3 jaoks on tegemist koduse kõlaga, kuna ta puutus klubimuusikaga kokku juba keskkoolis, korraldades Jersey Club’i teemalisi pidusid.

Tänaseks on UNiiQU3 osalenud mitmetes projektides ning uusim neist, singel nimega “Hold Up” on ehe stiilinäide. Lugu on sündinud koostöös artistidega WHIPPED CREAM, BIG Freedia ja Moore Kismet ning kannab endas energiat, mida saab kindlasti tunda ka pühapäevasel üritusel Sveta baaris.

Vastavalt valitsuse piirangutele toimub pidu päevasel ajal: uksed avatakse kell 12.00 ja suletakse kell 23.00. Palun võtke kaasa COVID-pass ja ID-kaart, mida kontrollitakse uksel.

Üritus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/469074927936678

Pilet kohapeal 10€