Laulja ning laulukirjutaja Rahel andis eelmisel nädalal välja kolmanda soolosingli “Electrical”. Tõepoolest elektriline popilik lugu paneb nõksuma ka kõige külmema eestlase puusa ning käivitab hea tuju hoolimata nädalapäevast. Kes siis ikkagi on Rahel, mis teeb teda õnnelikuks ja mis on tema jaoks oluline? Loe vimkaga ankeedist:

Nimi: Rahel

Vanus: 26

Elukutse(d): Muusik

Värvikas lapsepõlvemälestus: meenub, kuidas tahtsin VÄGA endale üht valget karvast mänguasja, aga vanemad ei olnud nõus seda mulle ostma. Mina siis peitsin mänguasja sügavale Selveri riiulite vahele, kõigi teiste asjade taha. Järgmine kord kui poodi läksime tõmbasin selle sealt samast peidukast välja, küsides: “Kas nüüd saan?”. Kass Ossu on tänaseni alles  – õppetund sihikindluse kohta, üks “ei” ei tähenda veel midagi. 

Iseloomu omadus, mida väärtustan: Heatahtlikkus

Olen hea: inimene; kuulaja; lollitamises; Aliases; sõber; tunnetusega; meloodiate väljamõtlemises; tantsimises; loovkirjutamises; mõtte edasi andmises.

Olen õnnelik, kui: tunnen lähedust endale oluliste inimestega; loon midagi, mis mul silma särama paneb; saan südamest naerda; esitan laval enda originaalmuusikat; saan end tühjaks tantsida; olen saanud kellelegi rõõmu valmistada; pean endale antud lubadustest kinni; tunnen, et olen midagi uut ja olulist õppinud/kogenud; päike paistab; mu läheduses on koerad; saan reisida; ei mõtle liiga palju.

Kui mul oleksid supervõimed, siis oskaksin: TELEPORTEERUDA! 

Kui saaksin üleöö midagi muuta, siis: keegi ei tunneks nälga, üksindust ega võimuiharust.

Kui kohtaksin tulnukat, siis ütleksin talle: “Paneme tümmi käima ja teeme pulli?” 

Mulle meelde jäänud või oluline tsitaat: Vanaema ütles mulle “Kuula palju, näe palju, ära palju pajata.” Esimest kahte harjutan, viimast ei tea, kas kunagi õpingi.

Minu kirjutatud lasteraamatu pealkiri oleks: “Olli kord saar” 

Minu jaoks on muusikas kõige olulisemad need 3 asja: energia​​ et see, mida esitatakse, esitataks päriselt; karakter ja julgus  – et asjal oleks iseloomu; et see mind puudutaks ja ideaalis ka keha liikuma paneks.

3 tegevust, mis annavad mulle alati energiat: head vestlused, tantsimine hea muusika saatel, värskes õhus seiklemine (soovitatavalt kuskil Lahemaa kandis).

3 lugu, mis tõmbavad päeva käima: PS Troika “Seewald”; Ivan Dorn “Teleport”; Tantsusaabas “Pesuvända lõõritaja”

Kuula Raheli värsket singlit ja vaata muusikavideot:

Rahel sotsiaalmeedias:
Facebook
Instagram

Fotod: JÖ

Artikli autor: Britt Randma