Kaisa Tooming

Disaini peatoimetaja, loovjuht

Kaisal on supervõimed, näiteks oskab ta aega peatada. Kuidas muidu jõuaks ta E-R töötada disainistuudios, õppida magistris, juhtida Häppeningi ja joosta kultuuriüritustel ringi?

Sandra Leushina

Muusika peatoimetaja

Sandra tegeleb Häppeningi kaasjuhtimisega ning töötab 3D ja visuaalefektide valdkonnas produtsendina. Meile tõi ta muusika. Idee on levitada head biiti ja muuta maailma musikaalsemaks.

Riine Rander

Disaini- ja kunstitoimetaja

Riine on sündinud hea maitsega! Läbi tema peenetundelise taju ning suurepärase sõnaosavuse sünnivad Häppeningi näituste analüüsid ja telgitaguste artiklid. Lihtsalt võrratu!

Stella Raudsepp

Muusikatoimetaja

Multitalent, kes teenib oma leiba copy-writer'ina, teadmisi täiendab juuratudengina ning omab mitmekülgset tausta nii moe, disaini kui ka muusika valdkonnas. Ebamaiselt hea kooslus.

Kristin Liias

Loovjuht, Stilist

Kristin teab, mida selga panna - mis on in, mis out, kuidas rokkida naturaalset look'i või šokeerida. Ahjaa, tema moelooming on kaunistanud ka Tallinna Kaubamaja vaateaknaid. Tuus!

Jane Prostang

Fotograaf

Jane fotokeel on eraldi kunst. Tema tundlik fotosilm suudab tabada selle miski, mis annab igal fotoseeriale hüpnotiseeriva x-faktori. Perefotodest editorial look'ideni - ta oskab kõike!

Oliver Vaagen

Fotograaf

Oliver on see mees, kellega läheks iga kell luurele... Ja loomulikult fotoprojekte klõpsama. Lisaks on tegu Häppeningi kõige seksikama tiimiliikmega. Hääletasid naised üheskoos...

Girti Suun

Muusikatoimetaja

Girtil on mitu ametit. Päevasel ajal tegeleb ta uue biidi otsimisega, promootoritööga ja graafilise disaini maailmaga. Õhtusel ajal selekteerib raadios mussi ja keerutab pidudel plaate. Funky!

Kerttu Salujärv

Juuksestilist

Tasa sõuad, kaugele jõuad. Kerttu saarlaslik tagasihoidlikkus ja osavad käed võluvad esimesel kohtumisel. Täpselt sama moodi nagu ta loomingki.

Liisa Tooming

Jumestuskunstnik

Liisa näol on tegu naiselikkust ja ilu ülistava kunstnikuga. Tema käe all saavad kaunimaks kõik meie intervjuude ja fotoprojekide kangelased.

Evelin Mitt

Juuksestilist

Häppeningi soengu-võlur. Evelini looming räägib iseenda eest - tema tööd on jõudnud nii ajakirjade kaante vahele kui ka kodumaistele moelavadele. Võimas!

Ettel Saarela

Fotograaf

Võib julgelt öelda, et Häppening kasvas üles koos Etteli fotograafia oskustega. Lugu justkui muinasjutust: "Ja nad elasid õnnelikult elu lõpuni..."

Sadu-Triste Juurikas

Fotograaf

Sadu silm detailidele, kvaliteetne käekiri ja suurepärane juhendamisoskus on võimas kombo. Ta on osav pildistama nii lavastatud editoriali kui ka ehedas vormis dokumentaalfotosid.