Kaisa Tooming

Disaini- ja kultuurivaldkonna peatoimetaja, Loovjuht

Kaisal on supervõimed, näiteks oskab ta aega peatada. Kuidas muidu jõuaks ta töötada disainistuudios, juhtida Häppeningi, Jazzkaare kommunikatsiooni ning joosta kultuuriüritustel ringi?

Sandra Leushina

Muusika peatoimetaja, Loovjuht

Sandra tõi Häppeningi muusika soovist levitada head biiti ja rääkida väärt helikunstist ning artistidest. Lisaks muusikast laetud kirjasõnale sünnivad tema eestvedamisel fotomaterjalid intervjuudele ja muud põnevat.

Stella Raudsepp

Muusikatoimetaja

Pühendunud muusikanautleja, kes argielus tegutseb õigusvallas ning omab mitmekülgset tausta moe, disaini ja muusika valdkonnas. Meie ridades toimetab Stella muusikatoimetajana.

Sadu-Triste Juurikas

Fotograaf

Sadu silm detailidele, kvaliteetne käekiri ja oskuslik juhendamine on tugev kombo. Ta on osav pildistama nii lavastatud moeseeriaid kui ka dokumentaalfotosid.

Kristin Liias

Loovjuht, Stilist

Kristin teab, mida selga panna - mis on moes, mis moest väljas, kuidas rokkida naturaalset look'i või šokeerida.

Aleksander Algo

Muusika- ja kultuuritoimetaja

Läbi Aleksandri terava kirjasõna ja ajakirjandusliku kogemuse ilmub Häppeningi veergudele põnevaid intervjuusid muusikavaldkonnast.

Jane Vogt

Fotograaf

Jane täpne fotosilm, ilumeel ja tundlik natuur suudab tabada alati selle "miski". Perefotodest editorialini – ta teeb kõike. Ja seda alati südamega.

Liisa Tooming

Jumestuskunstnik

Liisa on naiselikkust ja ilu ülistav kunstnik. Tema käe all saavad kaunimaks kõik meie intervjuude ja fotoprojekide kangelased.

Evelin Mitt

Juuksestilist

Evelini looming räägib iseenda eest – tema tööd on jõudnud nii ajakirjade kaante vahele kui ka kodumaistele moelavadele.