Kaisa Tooming

Disaini- ja kultuurivaldkonna peatoimetaja, Loovjuht

Kaisal on supervõimed, näiteks oskab ta aega peatada. Kuidas muidu jõuaks ta E-R töötada disainistuudios, juhtida Häppeningi ja joosta kultuuriüritustel ringi?

Sandra Leushina

Muusika peatoimetaja

Sandra tõi Häppeningi muusika tahtest levitada head biiti ja rääkida väärt helikunstist. Lisaks muusikast laetud kirjasõnale sünnivad tema loovideede põhjal fotomaterjalid meie intervjuude kangelastest.

Sadu-Triste Juurikas

Fotograaf

Sadu silm detailidele, kvaliteetne käekiri ja oskuslik juhendamine on võimas kombo. Ta on osav pildistama nii lavastatud editoriali kui ka dokumentaalfotosid.

Stella Raudsepp

Muusikatoimetaja

Pühendunud muusikanautleja, kes argielus tegutseb õigusvallas ning omab mitmekülgset tausta moe, disaini ja muusika valdkonnas. Suurepärane kooslus.

Kristin Liias

Loovjuht, Stilist

Kristin teab, mida selga panna - mis on moes, mis moest väljas, kuidas rokkida naturaalset look'i või šokeerida.

Riine Rander

Disaini- ja kunstitoimetaja

Läbi Riine peenetundelise taju ning sõnaosavuse sünnivad Häppeningi näituste analüüsid ja telgitaguste artiklid.

Jane Vogt

Fotograaf

Jane täpne fotosilm, ilumeel ja tundlik natuur suudab tabada alati selle "miski". Perefotodest editorialini - ta teeb kõike. Ja seda alati südamega.

Aleksander Algo

Muusika- ja kultuuritoimetaja

Läbi Aleksandri terava kirjasõna ja ajakirjandusliku kogemuse ilmub Häppeningi veergudele põnevaid lugusid ja intervjuusid muusikast ning kultuurist.

Jane Mändsoo

Stilist

Jane terav moesilm hoolitseb selle eest, et meie fotoprojektide kangelased saaksid selga kõige ägedamad ja sobivamad riided.

Liisa Tooming

Jumestuskunstnik

Liisa on naiselikkust ja ilu ülistav kunstnik. Tema käe all saavad kaunimaks kõik meie intervjuude ja fotoprojekide kangelased.