Häppening tegutseb nüüd ka taskuhäälingu formaadis. Piilume kultuuri veelgi vahetuma nurga alt! Iga kuu sukeldub meie muusikaosakonna peatoimetaja, podcasti host Sandra Leushina koos valitud kaassaatejuhiga retkele mõne põneva külalise mõttemaailma ja tegemistesse.

Räägime oma ala spetsialistidega ja värvikate loomeinimestega – olgu selleks muusika, kunst, disain või hoopis midagi kolmandat. Podcasti eesmärk on jagada päevakajalist elu ja loomet, tutvustada erinevaid tõekspidamisi ja ideid või hoopis puudutada kohati valulikke ühiskondlikke teemasid. Seda kõike võimalikult loomuliku vestlusena, ilma liigse silumiseta. Kultuur (ja kõik sellega kaasnev) olgu võtmesõnaks.

#1 Häppening X Ain Nufin
Esimese episoodi peategelaseks on biidimees ja räppar Ain Nufin ehk Sander Alekand, kes andis üsna hiljuti välja oma kauamängiva pealkirjaga “Multivärss”. Autor paitab kuulaja kõrvu oma sisukate tekstidega, tihtipeale lahates läbi sümpaatse sarkasmi või iroonia nii sise- kui ka välismaailma. Kuulame Aini uut muusikat ja räägime seiklustest teisel pool ekvaatorit, Austraalias ja Aasias. Muidugi jutustame elust ja olust ning ühtlasi puudutame teemasid nagu sõna- ja loomevabadus, vaesuse ja rikkuse kontrastid, geniaalsus vs hullumeelsus, hiphopi eripärad ning muud põnevat.

Kaassaatejuhi rollis on sel korral Häppeningi muusikatoimetaja ja noor-ajakirjanik Aleksander Algo, kes veab ühtlasi ka räpiblogi Vabaflow. Nii Sandra, Aleksander ja Sander esimese episoodi purki saidki. Aitäh võõrustamast Muusa helistuudio!

Kuula meid Soundcloudis või Spotifys: