Uus aasta, uued tuuled. Siin see on – lõbus lühiformaat pealkirjaga “Ankeet”. See on pisike vimkaga sissevaade muusikute, disainerite, kunstnike ning teiste andekate kultuuriinimeste hingeellu. Kahetuhandendate algul teismelised olnud lugejad kindlasti mäletavad sõbrapäevikuid ehk “Sõbrakaid”. Neid valmistrükitud raamatuid või isetehtud vihikuid, mis sõpradele täitmiseks jagati. Siin on Häppeningi versioon.

Meie esimesele ankeedile vastaja on eelmisel aastal noorukite armastusest jutustava hitiga “Mõtetes” tuntuks saanud ja Eesti muusika TOP’e vallutanud noormees artistinimega Pluuto. Pluuto ehk Henry Orlovi loomingut iseloomustab ehk kõige täpsemini Auto-Tune’i rikas ja voolava kõlaga kaasaegne rnb. Tänaseks on autor avaldanud mõned uued träkid, mis on kuulatavad näiteks Soundcloud’ist.


Nimi: Henry Orlov ehk Pluuto

Vanus: 16

Elukutse: Artist

Värvikas lapsepõlvemälestus: Tahtsin kunagi kosmonaudiks saada. Mingil määral saingi kosmosesse, küll täiesti teisel kujul, aga äkki loeb.

Iseloomuomadus, mida väärtustan: Mõistev suhtumine on minu meelest kõige tähtsam.

Olen hea: Mulle meeldib teisi ära kuulata ja proovida aidata.

Olen õnnelik, kui: Suudan kellegi teise tuju tõsta või teiste probleeme lahendada.

Kui mul oleksid supervõimed, siis oskaksin: Mõtteid lugeda… Samas lennata oleks ka cool, aga ilmselt jään mõtete lugemise peale.

Kui saaksin üleöö midagi muuta, siis see oleks: Kui see vaid võimalik oleks, muudaksin kuidagi päevi pikemaks. Aeg lendab nii kiiresti, mistõttu on ka pidev pinge ja kõigega kiire. Oh, kui seda vaid muuta saaks.

Kui kohtaksin tulnukat, siis ütleksin talle: Ilmselt, et ta mu kaasa haaraks ja siis saaksime kogu pundiga Pluutokese üle vaadata.

Minu kirjutatud lasteraamatu pealkiri oleks: Sellele ma tõesti ei oska vastata.

Mida soovitan teha kurbadel hetkedel: Šokolaad. See teeb imesid. Samuti võib ka mingisugust upbeat’imat muusikat kuulata, et hetkeks mõtted mujale saada.

3 põhjust, miks armastan oma elukutset: Esiteks kindlasti see, kui näen rahvast muusikat nautimas või kuskil live’l kaasa hüppamas, that means a lot! Samuti olen saanud hästi palju lahedaid tutvusi. Kolmandaks, võib-olla olekski kõik need elamused, mis artistina kaasnevad.