Häppeningi taskuhääling! Piilume kultuuri vahetuma nurga alt. Iga kuu suundub meie podcasti host Sandra Leushina koos valitud kaassaatejuhiga retkele mõne põneva külalise mõttemaailma ja tegemistesse. Räägime oma ala spetsialistidega ja värvikate loomeinimestega – olgu selleks muusika, kunst, disain või hoopis midagi kolmandat. Kultuur (ja kõik sellega kaasnev) olgu võtmesõnaks.

#3 Häppening X Miljardid, Marten Kuningas ja Raul Ojamaa
Häppening podcasti kolmanda episoodi peategelasteks on armastatud alternatiivroki kollektiivi Miljardid liikmed, laulja-laulukirjutaja Marten Kuningas ja produtsent-kitarrist Raul Ojamaa. 2020. aasta novembris andisid Miljardid välja oma teise kauamängiva “Ma luban, et ma muutun”, mis on pälvinud paljude muusikagurmaanide tähelepanu ning on nomineeritud ka Eesti Muusikaauhindadel lausa neljas kategoorias – aasta album, lugu, bänd ja rokkalbum. Vestlesime hiljuti ilmunud kauamängivast, tunnustuse olulisusest, bändi sünergiast ja helikeele uuest intuitiivsest suunast, muutustest ning ebamugavate olukordade positiivsest poolest. Mõtteid sai vahetatud ka materiaalsusest ning olulistest väärtushinnangutest. Lisaks sai purki lõbus sõnade-mäng.

Kaassaatejuhina särab Häppeningi muusikatoimetaja Stella Raudsepp, kes on hästi kursis ansambli loomega ning on neid intervjueerinud ka minevikus.

Aitäh võõrustamast Muusa helistuudio!

Kuula meid Soundcloudis või Spotifys: