Eesti noorte moeloojate kunstiline vägi on end taaskord publikule avamas – Very Hard pood teeb 11. juulil kell 19:00 T1 Kaubanduskeskuses kõikidele huvilistele uksed lahti. Samuti avatakse Cärol Oti, Katrin Aasmaa ja Mariliis Niine rõivanäitus, millega saab tutvuda 9. juulist kuni 23. juulini.

Very Hard on moekunstnike platvorm, mille eesmärk on alternatiivsete disainerite ühendamine, toetamine ja publikule presenteerimine. Füüsiline green screen galerii-pood aga sümboliseerib arusaama piirideta moest, mis ühestküljest lisab vürtsi Eesti moebutiikide skeenele, kuid samaaegselt, loob lõpmatuid eneseteostamise võimalusi meie tõusvatele Eesti disaineritele, kes tänu Very Hardile saavad ennast aastaringselt publikule näidata ja uute ideedega kaubanduskeskuse igapäevast külastajat jahmatada.

Very Hard on tohutu eksperimenteerimine nii isikliku väljenduse, kui ka keskuse publikumiga, mille eesmärk pole aga kedagi ehmatada, vaid vastupidi, kõnetada ja pakkuda uut emotsiooni,“ leiavad Very Hardi eestvedajad Kertu Kivisik, Kreeta Aidla ja Andreas Kübar. Poes on oma leivad ühte kappi pannud kokku üle 20 erineva moe,- ehte,- ja tootedisaineri.

Noorte moeloojate kogukonnapoodi iseloomustab pidev muutus ja liikumine, mis annab võimaluse meie disainerite soovidele vastu tulla ja samas, hoida ennast külastajate jaoks alati värskena. 9. juuli avamisel näiteks, saab lisaks üldisele meeleolule trehvata ka Cärol Oti, Katrin Aasmaa ja Mariliis Niine rõivanäitust, kus on esindatud värvikate moeloojate uusimad ahjusoojad kollektsioonid otse moelavalt.

„Mood pole glamuur ja šampus, see on tegelikult Very Hard!“

Very Hard avapidu toimub 9. juulil algusega kell 19:00.
Very Hard avab end külastajatele 11. juulil, 12:00, T1 Kaubanduskeskuse teisel korrusel.
Poe lahtiolekuajad: K-L 11:00-19:00.

Esindatud disainerid: Katrin Aasmaa, Cärol Ott, Ennos, Kairi Getman, Heldur, Imafuture, Frida Jõe, Kertu Kivisik, Kirke Talu, Kristel Kuslapuu, Mariliis Niine, Nones, Rico Kõiv, Tauris Reose, Ellen Richard, Hannes Rüütel, Sajeeba, Johanna Ruukholm ja Lisann Lillevere, Henrik Rakitin, Hansel Tai, Talkativ, Agne Talu-Vürmer, Triin Tint ja Tauri Västrik.

Cärol Oti looming

 

Mariliis Niine looming

Hannes Rüütili looming

Päisepilt: ENNOS, Arnaud Lajeunie