Kevad on tärkamise aeg. Kõige uue aeg. Kuigi lumehanged pole veel täielikult kadunud, siis vaikselt on kevad ikka südamele lähemale pugenud. Tähistame kevadperioodi algust uuekooli muusikaga. Teie ees viis träkki paari aasta taguselt ajateljelt.

Märtsi “Kuu vaib” serveerib mahedat uuekooli rnb’d, magamistoa räppi ja eksperimentaalsemat põksu.  

Head lendu!

1. Antwon – Feel It All Around. Lõõgastav “bed-room rap” ja California vaib. Biidina on kasutatud Georgiast pärit lo-fi ja chillwave artisti Washed Out samanimelist träkki. Paeluv kooslus, mis viib mõtted soojemasse kliimasse.

2. Yaeji – Drunk I’m Sippin On. Kathy Yaeji Lee on Korea-Ameerika juurtega värske vokalist, kelle stiiliks on vaikne, pea sosistades laulmine ning nii korea kui ka inglise keele kasutus. Hästi mellow ning visuaalne, inspireerub house ning hiphop muusikast ja rnb‘st.

3. Lolo Zouaï – High Highs To Low Lows. Eelmise aasta lõpul avaldatud träkk, mis levis striimides kui kulutuli. Pariisis sündinud ja Ühendriikides, San Franciscos kasvanud lauljatar ja laulukirjutaja Lolo viljeleb uuekooli rnb’d ja soul’i. Magusmõrud bängerid, mida ka kõige teravmeelsemad kriitikud on kiitnud.

4. Asal Hazel, prod. Mndsgn – usayudo. Jätkates uuekooli rnb ja neo-soul’i magamistoa vaibidel… Jõhker püss lugu vokalisti Asal Hazel ja biidimehe MNDSGN koostööst. Asal avaldas märtsi alguses uue EP “Like Water”, biitidel sellised suurkujud nagu Mndsgn, Knxwledge, Swarvy, Tony Mendez. Album kuulatav siit: https://asalhazel.bandcamp.com/;

5. Sina. – Fine. Downtempo, eksperimentaalse hiphopi ja glitch’i meister Sina. on võtnud Whitney Houstoni loo “Fine” ning keeranud selle täiesti oma võtmesse. Träkki saab tasuta alla laadida.