Ühes saabuva kevadega otsustasime uurida, millised on kevadised muutuste tuuled meie lemmik disainipoe TALI tootevalikus. Nimelt, säilitamaks omanäolisust on TALI senisesse läbilõikesse kohalikest toodetest lisandunud ka hoolikalt valitud lähinaabrite loomingut nii aksessuaaride, rõivaste kui ka kodu- ning sisustuskauba näol.

Selekteerisime uutest tulijatest välja 3 lemmikut, kelle toodetega soovitame tutvuda suve eel!

IZIPIZI
Kaitse oma silmi stiilselt. See Pariisis sündinud bränd pakub kvaliteetseid ja taskukohaseid päikese-, lugemis- ja ekraanikaitsega prille. Tänapäeva kohandatud klassikalisi unisex raame vürtsitab põnev värvilahendus.
Legendaarsest Pariisi kontseptsiooni poest “Colette” avastatud bränd on nüüd kättesaadav ka TALI disainipoes.

24 BOTTLES
Suvel tarbi teadlikult vett, taaskasutatav veepudel aitab Sul seda teha keskkonnasõbralikult. 24 BOTTLES usub, et disain suudab muuta maailma. Itaalia brändi eesmärk on vähendada massiivset plastikpudelite kasutust. Laias värvivalikus roostevabast terasest pudelid on disainitud inspireerimaks inimesi loobuma ühekordsetest veepudelitest.
Number pudelil näitab kui palju CO2 sattumist atmosfääri säästad iga kord kui eelistad taaskasutatavat pudelit uuele plastikpudelile. Mõtteainet igapäevasesse tarbimisringi.

Zone Denmark
Too suvine värskendus oma kööki. Zone Denmark loob minimalistliku disainikeelega  funktsionaalseid lahendusi igapäevastele kodutoodetele. Taani brändi iseloomustab hoolikas disain, innovaatiline materjali kasutus ja kvaliteetne viimistlus.

Tutvu uuenenud tootevalikuga TALI disainipoes, Kotzebue 33.