Sel laupäeval, 8. aprillil avab taaskord uksed Eesti Disainikeskuse traditsiooniline DISAINITURG koostöös Tallinn Music Weekiga. Oma tuntud headuses võõrustab Kultuurikatel üle 110 eripalgelise disaineri loomingut Eestist, Lätist ja Leedust. Ühtlasi saavad melomaanid kikitada kõrvu ning kuulata mõnusat muusikat, juua head kohvi ja kohtuda uute ja vanade sõpradega. Kuna nimekiri tegijatest on rikkalik, valis Häppening välja mõned disainerid, kelle loominguga soovitame minna tutvuma.

Liisa Soolepi kudumid
Nali naljaks, Eestimaa suvi on tujukas – kvaliteetse kudumi kandmine aitab hoida Sind soojas nii sumedal suveõhtul ning pakub seltsi ka talveks. Liisa Soolepi kudumid jäid meile silma just oma põnevate, ent samaaegselt minimalistlike lõigete ja mustritega. Värvipalett on varieeruv ning toormaterjal on mõeldud kestma.

Linda al-Assi ehted
Ehted paistmaks silma! Linda al-Assi kõrvarõngad flirdivad põnevate vormidega ning loovad mitmetasandilise efekti. Ühtpidi äärmiselt naiselikud, samas vägagi jõulised mustrid teevad kummarduse võimsale naisele. Leia oma lemmik kuju ja värvi kooslus laupäeval.

TOKU jalanõud
OmaKingast välja kasvanud TOKU kingakollektsioon tegi muljet avaldava debüüdi eelmisel aastal. Sel aastal on loomisel nii uued jalavarjud kui ka põnevad koostööprojektid. Näiteks, TOKU x Kriss Sooniku pastelselt pehmed sandaalid võlusid meid esimesest silmapilgust.
Tule kõiki TOKU mudeleid imetlema!

 

Raili Keivi keraamika
Keraamika, mis jutustab lugusid. Raili Keivi keraamika võlub oma põnevate ja konkreetsete joonte ning graafikaga. Erilise lemmikuna tooksime välja kollektsiooni “Porcelain meets wood”, mis on ammutanud inspiratsiooni Eesti põlismetsadest. Dialoogi astuvad kaks toormaterjali – soe puit ning külm portselan. Pilkupüüdvad vormid, mis kaunistaksid iga hommiku-, lõuna või- õhtusööki. Vali oma lemmik kollektsioon Disainiturult!

Leeda Otsa vaibad
Tagasi juurte juurde. Väikestes kogustes kangastelgedel kootud vaibad pakuvad sooja igal sammul. Põrandakatted omavad rahvuslikke motiive, on loodud toon-toonis ning teenivad Su kodu pikad aastad. Kodumaiselt mõnus lihtsus.
Oma loomingut tulevad müüma ka mitmed teised Eesti, Balti- ja Põhjamaade disainerid. Leiate nii aksessuaare, kotte, illustratsioone, sisustustooteid, plakateid, vaipu, lasteriideid, plaate kui ka palju muud.

Turg on külalistele avatud:
8. aprillil 11:00-19:00

Sissepääs 1€ / TMW passiga, lapsed kuni 16-aastat, pensionärid tasuta