Sel aastal saabus suvi ootamatult juba maikuus. Pikad päevad, sumedad õhtud, soolane mereõhk ja nahale pai tegev päike – kõike seda oleme viimased poolteist kuud saanud unustamatult nautida. Inspireerituna selleaastase suve erakordsest atmosfäärist toome teieni 5 võrratut suvesaatjat, mis leiavad asendamatu koha sinu garderoobis, peeglilaual või kalendris.

Muide, võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje jätmiseks oleme valinud soovitused kodumaa ja lähinaabrite disani, muusika ning loodusliku kosmeetika seast.

1. Stiilsed rannariided

1.1. Due trikood
Viimase aastaga on trikood teinud võimsa comeback’i. Häppeningi selleaastaseks lemmikuks on Due trikood, mis võidavad südameid oma troopiliste mustrite ning lihtsa lõikega.
Hind: €60
Leiad: Tali disainipoest

 

1.2. Collari bikiinid
Tõmba rannas pilke, iseloomuga! Collari viimase kollektsiooni bikiinid rabavad graafiliste mustrite ja mõnusate gradient’idega. Muide, see bränd seisab ka ebatradistioonilise ilu eest ning püüab murda ilutööstuse stereotüüpe. Loe lähemalt meie aasta tagusest intervjuust.
Hind: €153 
Leiad: e-poest

2. Kätlin Kaljuvee siidisallid
Lisaks sellele, et Kaljuvee rikkalike illustratsioonidega sallid hoiavad Su kaela soojas, saab neist pähe sõlmida ka päikese eest kaitsva peakatte. Stiilne klassika kaasaegses vormis.
Hind: €129
Leiad: Tali disainipoest või e-poest
3. HOIA homespa kosmeetika
Hoolitse oma suurima organi, naha eest! Kuigi päikesepaitus paneb õnnehormoonid kehas tegutsema, on tal ka süngem pool. UV-kiirgus nõrgestab nahka ja põhjustab selle enneaegset vananemist. Selleks, et nautida suve teadlikult, valisime Saaremaiste juurtega HOIA homespa kosmeetikatoodetest välja kaks lemmikut.

3.1. Sidrunheina kehakoorija
Valmista oma nahk päevitamiseks ette. Sidrunheina kehakoorija on selleks ideaalne abiline – koorib maha surnud naharakud ning sisaldab rikkalikult sheavõid ja kookosrasva, mis niisutavad ja toidavad nahka ning jätavad naha pärast kasutamist pehmeks ja siidiseks.
Hind: €12,90
Leiad: e-poest

3.2. Looduslik päikeseõli
Päikeseõli, mis on looduslik, oi-kui-hea aroomiga, kiiresti imenduv ja hinnanguliselt on selle päikesekaitsefaktor SPF 20. Päevitusõli annab sinu nahale suviselt flirtiva ja kauapüsida jume. Perfektne!
Hind: €19,90
Leiad: e-poest

Muide, HOIA tooted on 100% looduslikud ja neid ei testita loomade peal. HOIA ei koonerda koostisosade koguste ja kvaliteediga, tooted ei sisalda loomseid koostisosi, parabeene, silikoone, alkoholi, täiteaineid ega teisi kehale kahjulikke või ebavajalikke aineid. Psst! HOIA tooted on kõikidele meie lugejatele 10% soodsamad koodiga Häppening.

4. Lickstarter pesu
Neile, kes pole rannas peesitaja tüüpi, ent sooviksid kodus pool-alasti ringi lipata, on meil samuti midagi. Kui hindad huumorit ja vabadust, siis soovitame Lickstarteri tootevalikusse piiluda.
Viimase aastaga on sinna lisandunud põnevaid printe alustades uutest kiisudest lõpetades suvise floora mustriga. Kelmikas!
Tutvu Lickstarteri edulooga intervjuus.
Hind: €20
Leiad: e-poest

5. I Land Sound 2018
Suvefestivalid on vallutanud kalendri. 12.-15. juulil põgene linnamürast eksootilisele Saaremaale. Illiku laiu peal peetakse teist aastat elamusfestivali I Land Sound, kus saad tantsida hommikutundideni Eesti parimate DJ-de poolt valitud muusika järgi. Kaota ajaline dimensioon ning ärka üles sürreaalsuses, kus segunevad üheks loodus, kunst, kogukond ja muusika.
Hind: festivali pass al €67
Leiad: e-poest