Täna õhtul põimitakse roheluses kokku hea muusika, kunst ning meelipaitavad elumaitsed. Vääna-Jõesuus toimub HOOVUS. Ürituse eel otsustasime esitada mõned vimkaga küsimused ühele peakorraldajale ja muusikule, Angeeliale.

Nimi: Angeelia Pedaja

Vanus: 26

Elukutse: vabakutseline muusik, selle kõrvalt graafilise disaini & fotogurmaaniaga tegelev

Värvikas lapsepõlvemälestus: Veetsin palju aega oma Rapla maakodu põldude vahel ning paljud soojad lapsepõlvemälestused seostuvad selle paigaga. Kord kitarriga keset põldu istudes ja lauldes, kuulsin müttavaid samme enda selja taga. Seal oli hirv, kes mind pikikõrvu kuulama jäi.. tardusime mõlemad, ent tüüp jäi veel pikalt mu lähedusse jalutama. See oli nõnda eriline tunne, ehe ja ürgne aga rahu sees. Seal me lihtsalt olime, kes me mõlemad olime.

Iseloomuomadus, mida väärtustan: Ausus, ent auväärsel teisel kohal valitseb kindlasti huumor!

Olen hea (milles?): End justkui kiita raske, tunned ikka kuidas saaks aina paremini, ent pidevalt soovin areneda kanalite läbi, mis mõjuvad puhastavalt ja vabastavalt nii loovusele, kui klaar olemisele. Seda pakub mulle muusika loomine, disain/kujundamine, maalimine, poeesia kirjutamine, kokkamine, jooksmine, pildistamine, reisimine ning kindlasti emaks-abikaasaks olemine. Viimane on minu jaoks üks inspireerivamaid allikaid, läbi mille õppimine ja pühendumine on mind inimesena enim kasvatanud tugevamaks, konkreetsemaks, kui ka empaatilisemaks, tundmuses mis on su kätele antud hoida.

Olen õnnelik, kui: mu perekond on õnnelik. 🙂

Kui mul oleksid supervõimed, siis oskaksin: tervendada abivajajaid..
Säästa loomi, kattes iga poeleti tervisliku orgaanilise päristoiduga.

Kui saaksin üleöö midagi muuta, siis: laenaksin ~10a tagusele enesele praeguseks varutud mõistust.

Kui kohtaksin tulnukat, siis ütleksin talle: “On siis Maa lame või?”

Meelde jäänud või oluline tsitaat: See teadmine või tsitaat sündis minus kuidagi sellisel äratundmishetkel elus, kui kogesin tõelist õnnetunnet sellest, mida teha ja luua saan ehk “Ela nõnda, et tunneksid rõõmu esmaspäevadest.” Ja sa tead, et teed õiget asja. Seda saavad tundma ka teised ümberringi..

Minu kirjutatud lasteraamatu pealkiri oleks: “Väike, aga julge süda”

3 tegevust, mida soovitan teha kurbadel hetkedel: Loetle üles asju, mille eest tänulik võid olla, alates oma hingamisest, kogetud õppetundidest, kogu ilust, mida oled tunda saanud, lõpetades oma pere ja lähedastega.
Võta aeg, et minna loodusesse – oled oma algallikal alati teretulnud kõige loomulikumas olemises ning oma juurtega suheldes leiab sealt mitmeid suunanäitajaid (palve ja meditatsioon sealhulgas on võimsad tööriistad).
Kokka kirglikult midagi head ja maitsvat, jaga seda mõne oma kalli inimesega, sest armastus levib läbi iga maitse ja lõhna elamuse me rakkudesse – läbi kõige, mida loome ja laseme endas luua.

3 põhjust, miks armastan oma elukutset: Tunnen, et minu jaoks see vabadus, mis kaasneb vabakutselise elustiiliga toodab eluga ühes voolavust aina juurde. Sul on enam aega, et märgata.. kui ka ärgata! Ent töötunde kui selliseid on pigem rohkem, sest 24/7 oled oma mõtetes ja tegudes uue projekti kallal. Raamid aga ei hoia sind kinni, tehes kõike kire ja armastusega. Iga päev on oma uue laengu ja mõttega koos põnevate väljakutsetega. Samuti jääb rohkem aega oma kallimate inimestega koosveetmiseks, sest jäävad ära need ummikutes-, kui kontoris kellapeale istumised.

Elukutse ongi üks kutse ellu. Ja kui sa mitte ei ürita elada oma täispotentsiaalis, olles selle ära tundnud, siis mis mõte või kasu sel kaasa antud potentsiaalil oleks?

3 põhjust, miks soovitad tulla Hoovusele: HOOVUS on paik, kus kohtuvad mõnusad inimesed, elamusterohke muusika & kunst, kirgiküttev toidupoolis ning seda kõike metsarohelises merehõngulises Vääna-Jõesuus. Südameasjana on meil võtmesõnadeks ökonoomsus, plastikuvabadus, täistaimne toit ning taaskasutus. Näeme seal!

Hoovuse uksed avatakse kell 18:00, 19:00 algavad kontserdid.
Üles astuvad Rootsist pärinev folk duo Beerten/Finsson, tunnustatud muusikud Erki Pärnoja & Anna Kaneelinaning lõpetuseks leiab aset uue indie-ambient koosseisu MIANG (aka Mick Pedaja & Angeelia) eksklusiivne debüütalbumiesitlus.

Tutvuse Hoovuse kontseptsiooniga lähemalt siit.
Sündmuse leiad Facebookist.
Piletid Ticketerist.