Laupäeval, 25. septembril esineb Sveta Baaris Eesti nüüdispopi üks hinnatumaid tegijaid, elektroonilise muusika produtsent ja laulja Mart Avi. Erikülalistena astuvad üles Ajukaja ja Jasperino.

Luksuslike popfantaasiate lavastajana tuntud Mart Avi looming ja karakter on kütkestanud tähtsaid rahvusvahelisi kultuurimõtestajaid nagu Simon Reynolds ning muusika-häälekandjaid nagu MOJO, Wire, The Quietus ja BBC6 Music. Avi mullu ilmunud täispikk album “Vega Never Sets” võitis nii Eesti Ekpressi Areeni kui ka ERR Kultuuriportaali kriitikute aastaküsitluse.

Tegu on harva avalikkuse ette astuva Avi esimese kontserdiga sel aastal. Uue tulemise juhatab sisse eelmisel nädalal ilmunud singel “Tides”, millel autor näitab oma uusi rütmimuskleid.

Peo erikülalisteks on Eesti otsingulise elektroonilise muusika suursaadikud, tänavu kevadel koos Aviga ühise EP “Nolk” ilmutanud Ajukaja ehk Raul Saaremets ja produtsent Jasperino. Live’ide ette ja vahele valivad muusikat Sveta Baari eestvedav jõud Madleen ja Luke Teetsov-Faulkner ehk ERROR! ERROR!.

Südaööl algava järelpeo eest kannavad hoolt Helsingi DJ-d Linda Lazarov ja Max Jaarte.

Uksed üritusele avatakse kell 20:00.
Piletid hinnaga 10 eurot on eelmüügis Ticketeris. Kohapeal maksab pilet 15 eurot.

Külastajatel tuleb esitada kehtiv COVID-19 tõend: vaktsineerimistõend; COVID-19 läbipõdemise tõend; kehtiv negatiivne antigeeni test või negatiivne PCR-testi sertifikaat. Üritusel ei ole kiirtestimise võimalust.

Üritus Facebookis

Lisainfo:
sveta@sveta.ee

Päisefoto: Ivar Murd