Juba homme, 13. juulil põimuvad Awakening Sessionsil muusika, kunst ja idülliline metsamaagia. Vääna-Jõesuus saab elada kaasa saate “Popkulturistid” saatesalvestamisele Ivo Krustoki ja Jim Ashileviga ning kuulata Argo Valsi, Mick Pedaja ja Angeelia Maasiku heliloomet.

Õhtu saab alguse ”Popkulturistide” teise sünnipäeva erisaate salvestamisega. Külalistel avaneb võimalus kuulata Ivo Krustoki ja Jim Ashilevi mõtterännakuid ning alustada Awakening Sessions õhtut kosutava naeruga.

Üritus jätkub Argo Valsi live-elektroonilise muusika saatel. Tema heliloomele on omane õhulisus, gruuv, vastandlikkus ja pidev otsingulisus. Soololoomingus oli Argol pikalt fookuses kitarr, nüüdseks on sellele lisandunud trummimasinad ja rohkemate efektivärvingute kaasamine. Kevadel tegime muusikuga ka intervjuu, tutvu sellega siin.

Päeva lõpetavad muusikud Mick Pedaja ja Angeelia, kes ei vaja pikka tutvustamist meie lugejatele. Mick Pedaja võlus Häppeningi südame juba kaks aastat tagasi, kui seadsime ritta ühe siira intervjuu üksolemisest ja ärkamisest. Awakening Sessionsil pakuvad Mick ja Angeelia meile muusikalist rännakut ümbritsevasse ja ka iseendasse. Koos on nad loonud tunnetusliku kava, mis varieerub läbi erinevate helitasandite üheks atmosfääriliseks kogemuskontserdiks.

Lisaks teeb kohapeal kõhule pai vegantoitlustus, silmailu pakuvad KunstiKuuris illustraatori Elo Annioni tööd. Puhast teed saab nautida teetelgis imelise Kuu Ruumi Elina & Siim Loogiga. Pisematele inimestele on mõeldud oma lastehängla ning omapärast käsitööd ja second-hand’i kohtab The Green Valley shop’is.

Oled lahkelt oodatud!

Toimumisaeg: 13. juuli 18:00
Koht: Vääna-Jõesuus Rannapealsel
Tutvu sündmusega Facebook’is

Piletid: Ticketerist
Tavapilet eelmüügist 17€ / kohapeal 20€
Sooduspilet: seenioritele ja lastele eelmüügist 15€ / kohapeal 18€
Alla 12-aastastele on sissepääs TASUTA