Juba seitsmendat korda toimuv Baltikumi suurim Disainiturg “Jõuluks koju” leiab aset jõulueelsel pühapäeval, 17. detsembril Kultuurikatlas.

Katla avarates ruumides saab osta ja tutvuda Eesti ja Baltikumi põnevaimate disainerite ja disainibrändide loominguga. Hoolega selekteeritud toodete valik on turul lai ning kingitusi leiab nii suurtele ja väikestele ning osta saab nii rõivaid, aksessuaare, ehteid, kotte, illustratsioone, sisustustooteid, mööblit, raamatuid, vaipu, kunsti, lasteriideid ning palju muud. Kohapeal saab ka osta Tank wrapperi pakkepabereid või lasta oma kingi kohe ära pakkida.

Disainiturul on väljas 110 disaineri looming ning lisaks juba tunnustatud disaineritele ja brändidele tutvustab Eesti Disainikeskus turul ka noori ning alles alustavaid brände. Viimase nädala jooksul jagasime ka 5 kingiideed nii naistele kui ka meestele. Mitmete mainitud disainerite töödega saate laadal tutvuda.

Disainerid ja brändid müüvad disainiturul heade soodushindadega tooteid ning esitlevad ka spetsiaalselt turu jaoks valminud erikollektsioone ja koostööprojekte. Ostlemist-uudistamist turgutavad kohapeal DJ-d, käsitöökohv ja tänavatoit.

Kohal on Woolish, ZIZI Disain, Reet Aus, KOOSdisain, Multistab, ( BETWEEN ), TRIINU PUNGITS, EERIN, Kalamaja Printsess, LIISA SOOLEPP, KO!, Crystal Rabbit, Villapai, Marit Ilison, HERTTA, Ratchet Notion, Kaaren Stuudio, Kristel Kuslapuu, Mokoko, SKIIWI, Stella Soomlais stuudio, Marion Isabelle Varik jpt.

Üritus toimub Kultuurikatlas:
17. 12 kell 11.00-19.00
Sissepääs: 1€
Tutvu lisainfoga Facebookis või Disainikeskuse kodulehel.

Fotol: Marion Isabelle Variku Oh Baby! vaasid

Fotol: Marit Ilisoni Black Heart collection