Telliskivi Loomelinnakus asuv Sveta teab, milliseid artiste esinema kutsuda ning millist muusikat selekteerida. Samuti teab Sveta, kuidas pidutseda. Meid on ta tihtilugu sortimendiga üllatanud. Sel reedel, 16. märtsil võõrustab Telliskivi pärl Londonist pärit duot S4U ehk Something For You. Vintage tänavastiilist ja RNB diivadest inspireerunud kollektiiv toob kuulajateni suitsuseid ja kummituslikke helistruktuure, mida on omakorda kaunistamas vaba hiphopilik küllus ning popilik kaasahaaravus.

S4U moodustavad vokalist Rosita Bonita ning produtsent-biidiväänaja Prinz George, kes on pärit Lõuna-Londonist, Brixtoni linnaosast. Oma debüüt-EP avaldas duo 2016. aastal ning sellel on neli träkki pealkirjadega “Brazil”, “One Key”, “Sket” ja “Twice”. EP on saadaval Bandcamp’ist tellides nii digitaalsena kui ka kassetina. Ühtlasi on S4U avaldanud mitu muusikavideot: kõik on esteetilised rännakud, mis viivad tagasi Aaliyah või TLC kuldajastusse. Sensuaalsus, 00ndate Kimora Lee Simmonsi menukas Babyphat, 90ndate ghetto-riidemood. Toores tänava-maskuliinsus segatud kokku magusa naiselikkusega. Seda kõike on võimalik kogeda juba homme.

S4U hiljutised, 2017. aastal avaldatud singlid “Isle Of Dogs” ning “Friends” on samuti saanud kobedad stiilitruud videod. Video- ja helipilt viivad tagasi siirasse MTV ajajärku, mida 80ndate ja 90ndate lastena peaksime hästi mäletama:

Kollektiivi soojendab kodumaine eklektiline naisartist HASH, kelle muusikat võite leida Soundcloudi lehelt ja kes kindlasti suudab raputada teie eelarvamusi. Puldi taga on Dj Mannekeen, Köster ja Teetsov-Faulkner.

Uksed 23:00
Pilet enne 01:00 5€/hiljem 7€
Üritus Facebookis: https://goo.gl/4WgTwX

Näeme seal!