Kvaliteetsed materjalid, väiksem ökoloogiline jalajälg ning kordumatu lõigete esteetika – Eesti disain on kahtlemata kvaliteetne ning väärib igal juhul oma hinda. Ent aastas korra-kaks rõõmustavad ka kõige väljapeetumad brändid oma austajaid sõbralikemate hindadega. Nimelt, sellel nädalal pakuvad Studio August ja Reval Denim Guild eksklusiivset võimalust soetada brändide tooteid sõbralikemate hindadega. Tutvu lähemalt!

1. Studio August disainipoes TALI
Mis: Sügis-talvise kollektsiooni allahindlus 60% mudelitel Erica, Abigail, Kiira, Hedvig, Veeli ja Eeva allahindlus 30%.
Aeg: 10.02 kell 11:00-19:00
Koht: TALI, Kotzebue 33, Kalamaja

Studio August on 2014. aastal loodud rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kelle looming on minimalistlik ja loodud eetilistel väärtustel.

Allahindlusele tulevat kollektsiooni iseloomustab põhjamaiselt puhas disain, millele annavad isikupära Augustile omaseks saanud lõiked ja detailid ning puhtus värvipaletis ja kangavalikus. Kollektsioon jätkab jätkusuutlikkuse põhimõtet ning kõik tooted alates ideest kuni tootmiseni on valmistatud Eestis.

Tutvu detailidega Facebook’is.

2. Laupühapäevak Reval Denim Guildis 
Mis:
 Kogu kaup saab olema -20 kuni -70%. Ales on meeste ja naiste palitud, pintsakud, seelikud, villapüksid, vestid, kampsunid, kimonokleidid, kaabud ja kübarad ning kogu teksapükste valik. 
Aeg: 

10.02 kell 12:00-18:00
11.02 kell 12:00-16:00
Koht: Toompea mägi, Toom-Rüütli tänav, maja number 10. Kui oled suure musta värava juures, siis helista 6332335 ja Sulle tullakse vastu!

See 2012. aastal loodud bränd on toitnud muinasjutuliste lugudega vagabondide, müstikute ja eetilisemast maailmast unistavate inimlaste unistusi. Reval Denim Guild on kutsutud ellu austusest traditsioonide ning ajatult hea rätsepakunsti vastu. Musketäride looming on ajatu; kaasaegne ent traditsiooniline; kvaliteetne ning eetiline. Laupühapäevakul võta ette seiklusrohke teekond Toompeale ja lase ennast müstikutel ja headel hindadel võluda.

Tutvu detailidega Facebook’is.

Cover: Reval Denim Guild, Kimono Astlanda