Pühapäeval, 29. augustil kell 15.00 leiab Sveta Baari neljanda sünnipäeva raames aset “Sveta Hot Dogz ja Dragz Brunch”, kus esinevad Eesti kväärpidudelt tuntud Helgi Saldo, Chloé Lagucci, Vilita ja Nordica.

Mujal maailmas populaarsed drag brunchid on tuntud drag-esinemiste poolest, mille juurde käivad “põhjatud” šampusekokteilid ning hilised hommikusöögid. Eesti esimese drag brunchi kavas on lisaks esinemistele karaoke ning söömisvõistlus.

Drag brunch toob Sveta Baari hot-dogide ja kokteilide kõrvale muusikat, tantsu, mänge ja palju muud,” kirjeldas üritust korraldaja, koreograaf-lavastaja Rene Köster

Mitmekülgse kavaga astuvad üles Eesti tuntuimad drag-staarid Chloé Lagucci, Helgi Saldo, Vilita ja Nordica. Peale esinemisi mängivad muusikat DJ-d Heterokringel ja SANTI.

“Päevastele pidutsejatele mõeldud brunchid pole Eestis väga kanda kinnitanud, mistõttu on huvitav näha, kuidas siinne publik selle vastu võtab,” seletas üks drag brunchi esinejatest, idaeuroopa kehaõudus Helgi Saldo

Tutvu drag brunchi ajalooga videos “The Herstory of Drag Brunch”:

“Sveta Hot Dogz ja Dragz Brunch” toimub pühapäeval, 29. augustil kell 15.00 Sveta Baaris. Sissepääs on 10 eurot.

Pileteid on võimalik osta eelmüügist Ticketeris ning koha peal. Eelmüügist ostetud piletiga saab Svetast tasuta kaks hot dogi ja kaks mimosat. 

Piletid: https://www.ticketer.ee/svetas-hot-dogz-and-dragz-brunch

Sveta Baar Facebook: https://www.facebook.com/BaarSveta/
Sveta Baar Instagram: https://www.instagram.com/sveta_baar/

 

Ps. sel nädalavahetusel peab Sveta Baar oma neljandat sünnipäeva. Kogu värvika programmiga tutvu siit:
https://www.facebook.com/events/531856931456481/