Eesti Muusikaauhindadel aasta meesartistiks pärjatud ning aasta alternatiivalbumi auhinna endaga viinud Erki Pärnoja annab märtsis bändiga kolm kontserti. Piletid Viljandis, Tallinnas ja Tartus toimuvatele kontsertidele on müügil Piletilevis.
 
Märtsis läheb Erki Pärnoja: Efterglow miniturneele Eestis, kontserdid toimuvad 22. märtsil Viljandi Lennukitehases, 23. märtsil Tallinnas, Von Krahlis ning 24. märtsil Tartus, Athena keskuses.

“Kui seni on Eesti muusikahuvilistel olnud võimalus “Efterglow’d” vaid erinevate festivalide olustikes kuulata, siis nüüd avaneb esmakordne võimalus nautida täispikkuses kontserte. Kontsertide kava koosneb mõlema sooloalbumi materjalist ning hea meel on selle üle, et tuuril saavad kaasa teha ka head sõbrad ja bändiliikmed juba “Himmelbjergeti” ajast – Filip Leyman ja Ulrik Ording,” 
räägib Erki.

Erki Pärnoja debüütalbumi “Himmelbjerget” suureks vennaks nimetatud “Efterglow” on leidnud kõlapinda nii Eestis kui ka välismaal. 2018 Eesti Muusikaauhindadel pälvis Pärnoja kaks auhinda — Aasta Alternatiivalbum ning esimese instrumentalistina ka Aasta Meesartisti auhinna. USA legendaarne raadio-DJ Kevin Cole on korduvalt Efterglow’d oma saadetes mänginud ja hea sõnaga toetanud ning kodumaise muusikaportaali Rada7.ee lugejad hääletasid “Efterglow” aasta albumiedetabelis väärikale teisele kohale.

Erki Pärnoja : Efterglow kontserdid toimuvad:
22.03 Lennukitehases, Viljandis https://www.facebook.com/events/189051638533382/
23.03 Von Krahlis, Tallinnas https://www.facebook.com/events/151374478910203/
24.03 Athena keskuses, Tartus https://www.facebook.com/events/1607546132671354/

Efterglow koosseis:
Erki Pärnoja – kitarr
Jonas Kaarnamets – kitarr
Filip Leyman (SWE) – süntesaatorid
Peedu Kass – basskitarr, kontrabass, süntesaator
Ulrik Ording (DK) – trummid

Lisainfo:
Liina Karo
liina@madeinbaltics.eu