Möödunud laupäeval, 5. septembril, tähistasime oma viiendat sünnipäeva. Vaatamata sügisesele ilmale oli meeleolu helge ja suvine. Lummav päikeseloojang jäi küll tulemata, kuid hinge pani helisema särav seltskond, armastusega kokkusegatud kokteilid ning meie heade sõprade poolt hoolega valitud muusika. Aitäh kõigile, kes läbi astusid ning peo meeldejäävaks muutsid.

Eriliselt suured tänud kuuluvad teile, kelle abiga Häppeningi sünnipäevapidu nii oivaline sai. Kummardus hedonistlikule kokteilibaarile KaiF – atmosfäär oli õdus ja tiim kohe eriti hoolitsev. Aitüma armsad selektorid suurepärase muusika eest! Girti Suun soojendas melu mõnusasti käima, TIKS ehk Peeter Ehala pani jalad tatsuma serveerides mõnusat RnB-põksu, avaldamata salaremikse ja uusi lugusid. Skidoo ehk Matis Oolup pakkus oi-kui-mõnusat funki ning Guud Muud poisid Martin ja Karel… Vau. Pea mitmetunnine Guud Muud guilty pleasure tantsumaraton saigi teoks!

Tänusõnu jagub enamgi veel. Aitäh Triinu Tiislile ja brändile KIRJU.CO, kujundamast tiimile eridisainiga kõrvarõngad. Täname Estonian Funk Embassy juhti Henrik Ehtet, kes jagas kingikottidesse Rita Ray helikandjaid; Hyrv ehtebrändi hea ja parema ning disainerit Liis Todeskit kuumade visuaalide eest.

Kestku see pidu veel vähemalt viis aastat!

VAATA MAHUKAMAT GALERIID FLICKRist:
https://www.flickr.com/photos/155776634@N03/albums/72157715878383162

 

Fotod: Jane Photostories