Kes on meid rohkem jälginud, teab, et Häppeningi ridades tegutseb tegus fotograaf Sadu. Tema nõrkuseks on kõnekad portreed, urbanism ning industriaalsed maastikud. Kuid ka moefotograafia, klassikalisema ilu ning dokumentalistika peale on tal silma. Kui varem on Sadu jäädvustanud meie teiste loovjuhtide mõtteid, siis tänasest kaunistavad meie veerge ka tema enda loovideed. Tuult tiibadesse!

Fotoseeria inspiratsiooniallikateks on kõrbeoaasid. Kui vaadata geograafia õpikust definitsiooni on oaas kõrbest ümbritsetud piiratud ulatusega viljakas ala. Omapärase energeetika, liigirikkuse ja iluga paik, mis pakub varju ja elukohta. Elu keset tühjust.

Pildiseeria peategelanna on modernses võtmes kõrbelille rollis, kes õitseb, unistab, igatseb. Nagu mõnele lillele kohane, on ka tema väikeste okastega.

Fotoprojekt on jagatud kaheks seeriaks, millest esimene on urbanistlikum ja taltsutamatum. Teine seeria on imbunud süütusesse. See jutustab noorest ilust ning unelusest. Ühisteks joonteks peab loovjuht tühermaad, minimalismi, kunstilistust ning kohati dünaamilist pildikeelt. 

Tutvu moodboardiga.

Modell: Maris Valdmees (E.M.A.)

Häppening:
Artikli autor / pildistamise assistent: Sandra Leushina
Loovidee / fotograaf / stilistika & mua: SADU
Stilistika assistent / pildistamise assistent: Kristin Liias

Täname:
E.M.A
TALI

Seeria 1:

 

Seeria 2:

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.