Inspireerituna vananaistesuve viimasest hingusest toome teieni romantilise fotoseeria, mis jäädvustati suve lõpusirgel Sagadi mõisa ajaloolises keskkonnas.

Sagadi mõisa ajalugu ulatub rohkem kui 500 aastat tagasi, sajandeid on seal külalisi oodatud ja vastu võetud. Inspireerituna möödunud aegade tajutavast suursugususest ning mõisa õitsevast maastikuarhitektuurist, jäädvustasid fotograaf Elena Ventura Marco ning meie loovtiimi asendamatu loovjõud ja moestilist Kristin Liias romantilise fotoseeria.

Pildistamise  keskseks ideeks on õitsemine: “Nähes esimest korda Sagadi mõisa aeda, olin hämmingus! Pariis otse minu silme ees, siinsamas Eestis. Mind hämmastas aia lopsakus ja lillede mitmekesisus, kõik nii erinevates kasvu etappides. Sel hetkel taipasin, et peame looma fotoloo, mille keskseks ideeks saav “Les Trois Fleurs”  ehk “Kolm lille”. Idee viitabki meie ümber toimuvatele muutustele ja sellele, kuidas me kõik õitseme erinevates etappides,” kirjeldab fotograaf Elena Ventura Marco loovidee tekkelugu.

Iga suursuguse aia pärliks on säravad õied. Kolm graatsilist õit, kolm graatsilist naist, kolm erinevat eluetappi. Nii mõtestati iga rõivakomplekt lahti läbi õitsemise. Esimene hele komplekt on justkui valge pojeng sümobiliseerides aadlipreililikku nooruslikkust ning õrnust. Lilla kleit on inspireeritud iirisest olles mänguline ja graatsiline, ent andes edasi konkreetsust. Ta on naine. Viimane komplekt sai valitud inspireerituna mustast nelgist sümboliseerides dramaatilisust ja eluküpsust. See on kuninganna viimane elu vaatus.

Fotograaf: Elena Ventura Marco
Stilist: Kristin Liias
MUAH: Laura-Liisa Srubišek
Modell: Hanna Tuuksam (Rodrigues MGMT)
Assistent: Maarja Vilumets
Rõivad: Embassy of Fashion /Ketlin Bachmann-Põldroos ja Aldo Järvsoo, Liis Kalda, Mango, Zara, Reserved, Tali disainipood, Hyrv
Aitäh: Sagadi Mõis

 

Valge pojeng

Lilla iiris

Must nelk