Toome teieni fotoprojekti täis loodusjõudude elegantsust ja südamega loodud disaini.

Marit Ilison on disainer, kes loob poeesiat läbi rõivadisaini. Ühtlasi on ta üks neist vähestest kodumaa disaineritest, kes on suutnud murda globaalsele moeareenile ning tema disainid on müügil üle kolmekümnes tipp-butiigis üle maailma. Pole ka ime, tema looming räägib mitmetasandilisi lugusid olevast ja minevast; see tõstatab diskussiooni ning puudutab. On põhjus, miks prantsuse kõrgmoe ajakiri Stiletto on nimetanud teda “une véritable poétesse du vêtement” (rõivadisaini poetessiks, toim.) – naise loometööd iseloomustab hingestatud pingestatus, perfektsionistlik vormistus ning luksuslik, kuid ometi nii oma, lõpptulemus.

Inspireerituna Mariti sihikindlast tööst ja helisevast loomingust, on meie seekordse fotoprojekti peakangelaseks tema disainitud rõivad. Unikaalsed nõuka-aegsetest villastest tekkidest tehtud mantlid ja jakid kollektsioonist “Longing For Sleep” (“Magada tahaks“. toim.) ning glamuursed kleidid, mis heidavad päikesetõusule ja kaamosele omaseid helke.

Tutvu, naudi ja unele!

Tutvu telgitagustega!

Tutvu moodboard’iga.

Disainer: Marit Ilison
Fotograaf: Kristiin Kõosalu (Kristiin Visuals)
Modell: Pia-Lotta Toom

Häppeningi tiim:
Loovidee/stilistika: Kaisa Tooming
Stilistika assistent: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv

Roheline seeria:


Sinine seeria:

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.