Jah, see on ametlik! Avame moeseeriate hooaja fotodega ehtekunstnik Moonika Kase loomingust. Minimalistlik-graafilised vormid, pehmed kevadtoonid ning ajatu klassika on selle visuaalloo märksõnadeks.

“Brändi põhjamaisele, minimalistlikule loomingule on omased puhtad ja kerged vormid ning selged jooned. Sellest lähtudes kujunes ka visuaalne keel fotoseeria tarbeks,” tutvustab pildiseeriat ehete autor Moonika Kase. Fotoseeria kulgeb pehmetest pooltoonidest enesekindla monokroomsuse poole – taevalik sinine, maalähedased nude toonid kombineerituna õrna roosaga ning ajatu must-valge klassika juhatavad elegantselt sisse kevade. Stilist Kristin Liias lisab: “Soovisime kombineerida Moonika ehete graafilist disainikeelt kooskõlas kevadise värvipaletiga. Tulemuseks? Minimalismi erivärvingud.”

Kui küsin ehtekunstnikult, kust on ta ammutanud inspiratsiooni, lausub ta: “Julgusest unistada, olla ja teha seda, mis tõeliselt inspireerib. Olla ise inspiratsiooniks teistele. Märgata ja väärtustada seda, mis on päriselt oluline. Tunda ära, olla teadlik, julgeda eksida. Osata näha kaugemale – tähtedeni. Nendest mõtetest kantuna on sündinud ehtekollektsioonid Lunar ja Cosmo. Usun, et selliselt saan kirjeldada ka oma loomingu austajaid.”

“Fotoseeria valmimise teeb eriliseks ühelt poolt võimalus teha koostööd mitme oma ala tipptegijaga. Teiselt poolt annab see mulle võimaluse näha oma loomingut mingis mõttes läbi teiste inimeste silmade. See on väga värskendav kogemus, mille eest olen äärmiselt tänulik,” kirjeldab autor Kristiin Kõosalu ja Kristin Liiasega koostöös valminud loovprojekti.

Nii avamegi Häppeningi moeseeriate hooaja unistaval noodil.
Hoia Moonika Kase loomingul silma peal kodulehel, Facebookis ja Instagramis.

Fotograaf: Kristiin Kõosalu (Kristiin Visuals), Stuudio35
Stilist: Kristin Liias
MUAH: Laura-Liisa Srubišek
Modell: Nastja Morozova / AL Model Management
Riided:
tume pintsak: TALI / Studio August
värvilised rõivad: Zara
peakate: Liis Kalda